840 940 940 podpora@srovnejto.cz

Havarijní pojištění Uniqa pojišťovna velmi rychle

  • Online srovnání
  • Vše vyřídíte pohodlně od PC
  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma
  • Úspora až 70 %
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
6 Zákazníků zde nyní srovnává
Havarijní pojištění Uniqa pojišťovna
Spočítat
ceny
AXA ČSOB Slavia pojišťovna Triglav

Havarijní pojištění Uniqa pojišťovna velmi rychle

2017-05-24

Pojišťovna s tradicí od roku 1993, silným zázemím v podobě zahraniční mateřské firmy, nebo širokým rozsahem pojistných produktů. Takto přesně by se dala charakterizovat Uniqa pojišťovna, které dnes nabídne klientům jistoty v podobě mnoha produktů, někdy doslova ušitých na míru konkrétním osobám. Mezi ty patří i havarijní pojištění Uniqa pojišťovna, které tak dokáže chránit před několika jednotlivými riziky.

Na co při sjednání nezapomenout?

Sjednáváte-li tuto pojistku poprvé, jistě vás bude zajímat, co vám může havarijní pojištění Uniqa pojišťovna nabídnout. Primárně je to pojištění rizika nehody. V tomto případě logicky pojišťovna zaplatí opravu vašeho vozu. Totéž ale udělá v případě, kdy je vůz poškozen vandalem, přírodním živlem, nebo je dokonce ukraden. V takovém případě vám je zaplacena celá cena vozu.

Pojistku vyberete jednoduše

Stačí tak vybrat konkrétní pojistný balíček, a to s ohledem na rozsah, služby či cenu. To vše online, z pohodlí domova. Tím tak havarijní pojištění Uniqa pojišťovna vyjde vstříc všem, kdo mají o pojistku zájem, a nechtějí ztrácet čas při jejím sjednání. Vše totiž zabere maximálně pár minut, a poté můžete vyjet stoprocentně ochráněni. A to proti situacím, jaké jsme zmínili výše.

 
4.74 na základě 672 hodnocení. 5
Havarijní pojištění si u nás právě srovnávají 2 lidé

Hodnocení našich zákazníků

Petr N. hodnotí:
100%

"Pojistil jsem si u vás auto. Všechny informace byly přehledný a to, že jsem nemusel nikde běhat, je prostě bomba. Pokud si budu kupovat nový auto, je jasný, že si ho příště pojistím zase u vás. Díky moc."

Olda hodnotí:
100%

"Jedním slovem paráda. Rychlost, komunikace a super ceny"

Mluví se o nás a charita

Čtěte náš blog a zjistěte víc

Archiv článků
Nejlevněší havarijní pojištění
za 2 minuty online
6 Zákazníků zde nyní srovnává