Havarijní pojištění Uniqa pojišťovna

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 50 %

uniqa logo

Pojišťovna s tradicí od roku 1993, silným zázemím v podobě zahraniční mateřské firmy, nebo širokým rozsahem pojistných produktů. Takto přesně by se dala charakterizovat Uniqa pojišťovna, které dnes nabídne klientům jistoty v podobě mnoha produktů, někdy doslova ušitých na míru konkrétním osobám. Mezi ty patří i havarijní pojištění Uniqa pojišťovna, které tak dokáže chránit před několika jednotlivými riziky.

Na co při sjednání nezapomenout?

Sjednáváte-li tuto pojistku poprvé, jistě vás bude zajímat, co vám může havarijní pojištění Uniqa pojišťovna nabídnout. Primárně je to pojištění rizika nehody. V tomto případě logicky pojišťovna zaplatí opravu vašeho vozu. Totéž ale udělá v případě, kdy je vůz poškozen vandalem, přírodním živlem, nebo je dokonce ukraden. V takovém případě vám je zaplacena celá cena vozu.

Pojistku vyberete jednoduše

Stačí tak vybrat konkrétní pojistný balíček, a to s ohledem na rozsah, služby či cenu. To vše online, z pohodlí domova. Tím tak havarijní pojištění Uniqa pojišťovna vyjde vstříc všem, kdo mají o pojistku zájem, a nechtějí ztrácet čas při jejím sjednání. Vše totiž zabere maximálně pár minut, a poté můžete vyjet stoprocentně ochráněni. A to proti situacím, jaké jsme zmínili výše.

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.