840 940 940 podpora@srovnejto.cz

Havarijní pojištění ČPP snadno a rychle

  • Online srovnání
  • Vše vyřídíte pohodlně od PC
  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma
  • Úspora až 70 %
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
5 Zákazníků zde nyní srovnává
Havarijní pojištění ČPP
Spočítat
ceny
AXA ČSOB Slavia pojišťovna Triglav

Cestovní pojištění – srovnání cen

2017-11-25

Když Česká podnikatelská pojišťovna vstupovala na náš trh, omezovala svou nabídku primárně na motoristy. Dnes už nabídne i řadu dalších pojistných produktů, ale ty z hlediska motorismu stále vedou. Patří mezi ně i havarijní pojištění ČPP, které stejně jako řada jiných nadchne hlavně svým rozsahem, nebo i nízkou cenou. I proto stále stoupá počet klientů, kteří se na ČPP obrací s žádostí o pojistné produkty.

Opravy vašeho vozu zaplatí pojišťovna

A proč vlastně havarijní pojištění ČPP sjednat? Primárně proto, že dokáže zaplatit škody jak způsobené nehodou, tak i vandalem, nebo přírodním živlem. Přidejte i fakt, že vás pojistka chrání také proti krádeži, a tak můžete mít v rukou komplexní produkt, díky kterému se není třeba bát jakýchkoliv nepříjemností. A to vše s možností navolit si i z několika dostupných variant.

Uzavřít pojistku online se vyplatí

Nejenom, že díky online uzavření můžete ušetřit peníze, ale ušetříte i mnoho času. Vše se totiž dá zvládnout za několik málo minut. Z dostupných možností vyberete ten nejvíce vyhovující, zadáte základní údaje, potvrdíte smlouvu, a havarijní pojištění ČPP je uzavřeno. A protože je tato pojistka dobrovolná, není třeba žádného dokladu, a tak hned po zaplacení můžete bez obav vyrazit kamkoliv na cestu.

 
4.59 na základě 893 hodnocení. 5
Havarijní pojištění si u nás právě srovnávají 2 lidé

Hodnocení našich zákazníků

Hodnoťte i Vy, stači kliknout na hvezdičky níže a zadat číslo smlouvy

Petr N. hodnotí:
100%

"Pojistil jsem si u vás auto. Všechny informace byly přehledný a to, že jsem nemusel nikde běhat, je prostě bomba. Pokud si budu kupovat nový auto, je jasný, že si ho příště pojistím zase u vás. Díky moc."

Michal hodnotí:
100%

"Z domova, snadno, rychle a za dobrý peníze. Dík"

Mluví se o nás a charita

Čtěte náš blog a zjistěte víc

Archiv článků
Nejlevněší havarijní pojištění
za 2 minuty online
5 Zákazníků zde nyní srovnává