Havarijní pojištění ČPP

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 70 %

Spočítat ceny
čpp logo

Když Česká podnikatelská pojišťovna vstupovala na náš trh, omezovala svou nabídku primárně na motoristy. Dnes už nabídne i řadu dalších pojistných produktů, ale ty z hlediska motorismu stále vedou. Patří mezi ně i havarijní pojištění ČPP, které stejně jako řada jiných nadchne hlavně svým rozsahem, nebo i nízkou cenou. I proto stále stoupá počet klientů, kteří se na ČPP obrací s žádostí o pojistné produkty.

Opravy vašeho vozu zaplatí pojišťovna

A proč vlastně havarijní pojištění ČPP sjednat? Primárně proto, že dokáže zaplatit škody jak způsobené nehodou, tak i vandalem, nebo přírodním živlem. Přidejte i fakt, že vás pojistka chrání také proti krádeži, a tak můžete mít v rukou komplexní produkt, díky kterému se není třeba bát jakýchkoliv nepříjemností. A to vše s možností navolit si i z několika dostupných variant.

Uzavřít pojistku online se vyplatí

Nejenom, že díky online uzavření můžete ušetřit peníze, ale ušetříte i mnoho času. Vše se totiž dá zvládnout za několik málo minut. Z dostupných možností vyberete ten nejvíce vyhovující, zadáte základní údaje, potvrdíte smlouvu, a havarijní pojištění ČPP je uzavřeno. A protože je tato pojistka dobrovolná, není třeba žádného dokladu, a tak hned po zaplacení můžete bez obav vyrazit kamkoliv na cestu.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).