840 940 940 podpora@srovnejto.cz

Nejlepší havarijní pojištění Generali

  • Online srovnání
  • Vše vyřídíte pohodlně od PC
  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma
  • Úspora až 70 %
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
5 Zákazníků zde nyní srovnává
Havarijní pojištění Generali
Spočítat
ceny
AXA ČSOB Slavia pojišťovna Triglav

Nejlepší havarijní pojištění Generali

2017-08-24

Obrovským zázemím se může pyšnit právě pojišťovna Generali, a to jak u nás, tak i v zahraničí. Široká síť poboček a tisíce zaměstnanců jsou zárukou poskytování komplexních pojistných služeb, a to kdykoliv a kdekoliv. Příkladem je i havarijní pojištění Generali, které přijde vhod každému motoristovi. To je možné sjednat už od samotného počátku vstupu pojišťovny na trh, což bylo v roce 1995.

Pojistka nabídne 4 hlavní rizika

Ačkoliv si mnozí myslí, že je havarijní pojištění Generali pouze při škodách při nehodě, nebí to tak úplně pravda. Jako komplexní produkt totiž ochrání i v případě živelné pohromy, vandalismu, nebo také krádeže vozu. Při sjednání tedy dbejte na dostatečné pojistné částky odpovídající ceně auta, ale také na nízkou spoluúčast. Ta opravuje, kolik škod na svém voze zaplatíte vy, a kolik právě pojišťovna.

Vše navolíte online

Nejenom samotný výběr, ale také přímé uzavření lze zvládnout online. Díky tomu přinese havarijní pojištění Generali hned řadu výhod. Vše porovnáte z pohodlí domova, nemusíte nikam jezdit, ušetříte čas, a samozřejmě i peníze. Právě online sjednání s sebou totiž přináší výrazné ponížení ceny, a to díky absenci jakékoliv složité administrativy, které by vás čekala na pobočce, nebo při návštěvě obchodního zástupce.


 

 
4.8 na základě 775 hodnocení. 5
Havarijní pojištění si u nás právě srovnávají 2 lidé

Hodnocení našich zákazníků

Tomáš hodnotí:
100%

"Z doporučení kamaráda jsem si taky sjednal pojištění na tomto webu a jsem překvapený jak snadné a rychlé to může být. Je to moc fajn"

Matěj L. hodnotí:
100%

"Komunikace přes telefon bez problémů, se vším mi poradili. Sjednání pak bylo za pár minut"

Mluví se o nás a charita

Čtěte náš blog a zjistěte víc

Archiv článků
Nejlevněší havarijní pojištění
za 2 minuty online
5 Zákazníků zde nyní srovnává