Havarijní pojištění Generali Česká pojišťovna u nás jednoduše

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 70 %

Spočítat ceny
generali logo

Ne vše, co má v názvu slovo české, musí být nutně dobré. U České spořitelny to však platí, jelikož ta je dnes považována za jednu z největších pojišťoven na našem trhu. Její tradice sahá až do roku 1991, kdy na našem území poprvé získala bankovní licenci. Dnes tak nabídne širokou škálu produktů, kde nechybí havarijní pojištění Česká pojišťovna, ale i pojistky vztahující se k ochraně osob, nebo nemovitostí.

Ochrání vás nejenom při nehodě

Velkou výhodou, jakou havarijní pojištění Česká pojišťovna nabídne, je fakt, že se nevztahuje jenom na riziko nehody. Váš vůz bude ochráněn a škody proplaceny i ve chvíli, kdy je poškozený vandalem nebo přírodním živlem. Stejně tak se ale pojistka vztahuje i na riziko krádeže vašeho vozu, a to jak z vaší garáže, tak i parkoviště před domem.

Sjednání online je nejjednodušší

Neztrácejte čas na pobočkách, jelikož pojistku můžete uzavřít z pohodlí vašich domovů, a to online. Rychle si tak vyberete z balíčků, které vám havarijní pojištění Česká pojišťovna, určíte správné limity, které se vztahují k ceně vašeho auta, a již vše potvrdíte. Tím je uzavření pojistky u konce, následně stačí platba, a nic vám nebrání vyrazit na tuzemské silnice s jistotou stoprocentní ochrany proti celé řadě rizik, která mohou nastat.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).