Havarijní pojištění HVP

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 70 %

    Spočítat ceny
hvp logo

Hasičská vzájemná pojišťovna je považována za jeden z nejstarších pojišťovacích ústavů v celé Evropě. U nás začala naplno působit v roce 1992, kdy získala potřebnou licenci. Od té doby pravidelně rozšiřovala portfolio produktů, kde nechybí ani havarijní pojištění HVP zaměřené na motoristy, nebo produkty určené k ochraně majetku i zdraví, a to jak běžným osobám, tak i podnikatelům, či firmám.

Pojistka podle vašich představ

Vybrat pojistku, která by nám vyhovovala, není těžké. Ať už máte vůz jakéhokoliv typu nebo stáří, hleďte primárně na to, aby mělo havarijní pojištění HVP vysoké limity plnění. K nim poté můžete přidat i různá připojištění včetně asistenčních služeb. Získáte tak nejenom ochranu finančních, ale i ochranu spojenou s mnoha situacemi, které vás na silnici potkají a od kterých vám havarijní pojištění Hasičská vzájemná pojišťovna pomůže.

Vše online

Jak samotný výběr, tak i uzavření nemusí být nic složitého. Havarijní pojištění Hasičská vzájemná pojišťovna totiž uzavřete pohodlně online, a to za pár minut. Snadno si tak vyberete, jaký balíček chcete, a to jak podle rozsahu, tak i podle ceny. Poté už stačí potvrdit smlouvu, a havarijní pojištění HVP je úspěšně a samozřejmě i rychle sjednáno.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).