840 940 940 podpora@srovnejto.cz

Online havarijní pojištění Slavia pojišťovna

  • Online srovnání
  • Vše vyřídíte pohodlně od PC
  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma
  • Úspora až 70 %
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
4 Zákazníků zde nyní srovnává
Havarijní pojištění Slavia pojišťovna
Spočítat
ceny
AXA ČSOB Slavia pojišťovna Triglav

Online havarijní pojištění Slavia pojišťovna

2017-03-29

Slavia pojišťovna určitě není ve světě pojišťovnictvím žádným nováčkem. Působila totiž po celém světě, a to už v období devatenáctého století. Svou činnost přerušila v naší zemi pouze v době komunismu, a následně opět nabízela své produkty, od roku 1994, kdy potřebnou licenci znovu získala. Dnes tak nabídne širokou škálu produktů, kde nechybí ani vyhledávané havarijní pojištění Slavia pojišťovna.

Pojistěte si rizika, která se mohou stát

To hlavní, co se může během vašich cest stát, je nehoda. Na tu samozřejmě havarijní pojištění Slavia pojišťovna myslí primárně. Stejně tak ale pojistka myslí i na poškození vašeho vozu vandalem či přírodním živlem. K tomu nabídne i pojištění v případě krádeže, čímž je tak i vaše auto pod dokonalou finanční ochranou, ať se stane cokoliv. A takto by měla pojistka ideálně vypadat.

Vše sjednat zvládnete i z domu

Ať už chcete pojistit jakýkoliv vůz, rozhodně platí, že havarijní pojištění Slavia pojišťovna může být sjednáno i online. To má navíc své výhody. Nejenom, že tak získáte velmi nízkou cenu, ale i jistotu času na samotný výběr, kdy můžete dlouze porovnat jednotlivé možnosti. Samotné sjednání už je otázkou pouze několika minut, kdy je třeba potvrdit návrh smlouvy s údaji o vás, a o vašem voze.

 
4.72 na základě 537 hodnocení. 5
Havarijní pojištění si u nás právě srovnávají 2 lidé

Hodnocení našich zákazníků

Jana hodnotí:
100%

"Během několika málo minut sjednáno a ještě jsem ušetřila pár stovek"

Erika hodnotí:
100%

"Jsem spokojená s nabídkou a cenami, všechny informace, které jsem potřebovala, mi poslali do mailu. Skvělý přístup. Děkuji"

Mluví se o nás a charita

Čtěte náš blog a zjistěte víc

Archiv článků
Nejlevněší havarijní pojištění
za 2 minuty online
4 Zákazníků zde nyní srovnává