Havarijní pojištění Slavia pojišťovna

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 50 %

slavia logo

Slavia pojišťovna určitě není ve světě pojišťovnictvím žádným nováčkem. Působila totiž po celém světě, a to už v období devatenáctého století. Svou činnost přerušila v naší zemi pouze v době komunismu, a následně opět nabízela své produkty, od roku 1994, kdy potřebnou licenci znovu získala. Dnes tak nabídne širokou škálu produktů, kde nechybí ani vyhledávané havarijní pojištění Slavia pojišťovna.

Pojistěte si rizika, která se mohou stát

To hlavní, co se může během vašich cest stát, je nehoda. Na tu samozřejmě havarijní pojištění Slavia pojišťovna myslí primárně. Stejně tak ale pojistka myslí i na poškození vašeho vozu vandalem či přírodním živlem. K tomu nabídne i pojištění v případě krádeže, čímž je tak i vaše auto pod dokonalou finanční ochranou, ať se stane cokoliv. A takto by měla pojistka ideálně vypadat.

Vše sjednat zvládnete i z domu

Ať už chcete pojistit jakýkoliv vůz, rozhodně platí, že havarijní pojištění Slavia pojišťovna může být sjednáno i online. To má navíc své výhody. Nejenom, že tak získáte velmi nízkou cenu, ale i jistotu času na samotný výběr, kdy můžete dlouze porovnat jednotlivé možnosti. Samotné sjednání už je otázkou pouze několika minut, kdy je třeba potvrdit návrh smlouvy s údaji o vás, a o vašem voze.

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.