Cestovní pojištění – srovnání cen

Pojišťovna nejenom s tradicí, ale s poměrně dobrým a známým jménem. A to jak díky rozsahu pojistných produktů, tak i díky svému stabilnímu a rozsáhlému zázemí. Takto je charakterizována pojišťovna Kooperativa, která na náš trh vstoupila v roce 1993, a dnes nabídne širokou škálu pojistek. A jednou z nich, která rozhodně nadchne motoristy, je i havarijní pojištění Kooperativa, které využívá stále větší počet motoristů.

Vše, co s vaším vozem souvisí

Pokud je u této pojistky něco důležité, tak je to rozsáhlost. Zaměřovat se může nejenom na riziko případné nehody, ale i na rizika jako je krádež, vandalismus nebo přírodní živel. A všechny ty havarijní pojištění Kooperativa samozřejmě také zahrnuje. A tak už stačí pouze správně zvolit limity vztahující se k ceně vašeho vozu, a nemusíte mít obavu z ničeho, co se může s vaším plechovým miláčkem stát.

Jednoduše, rychle a za pár minut

Přesně takové může být samotné sjednání, které lze zvládnout online, a na jehož konci je havarijní pojištění Kooperativa přesně podle vašich představ. Stačí si v klidu domova online vybrat třeba dle ceny nebo rozsahu, a poté už jenom předvyplnit a potvrdit návrh smlouvy. Tím je vše hotovo, a havarijní pojištění Kooperativa bude zákonně uzavřeno.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 95