Pojištění Kooperativa pojišťovna

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka vašeho vozidla

  • Úspora až 70 %

    Spočítat ceny
kooperativa logo

Pojišťovna Kooperativa vstoupila na český trh v roce 1991 a patří pod silnou pojišťovací skupinu Vienna Insurance Group. Její celkový podíl na předepsaném pojištění v České republice je 20 %. Známá je především pro svou rozsáhlou kampaň na pojištění motoristů a má pověst silné a stabilní společnosti.

Havarijní pojištění

Havarijní pojištění ochrání vaše vozidlo proti rizikům typu poškození, zničení či odcizení vozidla nebo jeho části. Sami si můžete zvolit rizika, která vaše auto nejvíce ohrožují. K dispozici jsou vám také nadstandardní asistenční služby. Smlouvu si založíte rychle a pohodlně přes online formulář. Kooperativa se zaměřuje nejenom na škody způsobené havárií, ale také na vandalismus nebo škody způsobené přírodním živlem.

Cestovní pojištění

V případě, že si cestovní pojištění u Kooperativy sjednáte online, získáte na produkt až 10% slevu. Sjednejte si pojištění na jednorázovou dovolenou nebo opakované pobyty například v rámci pracovních zahraničních cest.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).