840 940 940 podpora@srovnejto.cz

Výhodné havarijní pojištění Allianz

  • Online srovnání
  • Vše vyřídíte pohodlně od PC
  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma
  • Úspora až 70 %
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
5 Zákazníků zde nyní srovnává
Havarijní pojištění Allianz
Spočítat
ceny
AXA ČSOB Slavia pojišťovna Triglav

Cestovní pojištění – srovnání cen

2017-11-23

Pojišťovna Allianz byla v naší zemi založena již v roce 1992, a už v té době platila za velmi kvalitní pojišťovnu. Aktuálně se dá zařadit do trojice těch největších, a to nejenom pro rozsah svých produktů, ale i pro svou širokou síť poboček. Jedním z oblíbených pojistných produktů je poté i havarijní pojištění Allianz, které tak chrání každého motoristu, konkrétně tedy jeho vůz před případnými výdaji spojenými s nehodou.

Myslete na všechny situace

V čem je havarijní pojištění Allianz unikátní, to není pouze krytí spojené s případnou dopravní nehodou. Dokáže totiž ochránit i při mnoha dalších situacích, jako je například riziko toho, že je náš vůz odcizen, nebo je poškozen vandalem. Stejně tak mezi samozřejmá rizika patří i poškození vlivem přírodního živlu. I v tomto ohledu tak nemusíme mít obavy, jelikož pojišťovna nám následnou cenu opravy proplatí.

Vyberte tu nejlepší pojistku

A jak si danou pojistku uzavřít co nejvýhodněji a nejrychleji? Samozřejmě online, z pohodlí vašeho domova. Díky tomu si lze snadno vybrat, jak bude havarijní pojištění Allianz vypadat, jaká bude výše vaší spoluúčasti, nebo jaké budou maximální limity plnění – odpovídající ceně vašeho vozu. Vše přehledně, aby neměl problém s uzavřením pojistky skutečně nikdo.


 

 
4.81 na základě 951 hodnocení. 5
Havarijní pojištění si u nás právě srovnávají 2 lidé

Hodnocení našich zákazníků

Hodnoťte i Vy, stači kliknout na hvezdičky níže a zadat číslo smlouvy

Erika hodnotí:
100%

"Jsem spokojená s nabídkou a cenami, všechny informace, které jsem potřebovala, mi poslali do mailu. Skvělý přístup. Děkuji"

Filip hodnotí:
100%

"Skvělý server a příjemný přístup, vřele doporučuji"

Mluví se o nás a charita

Čtěte náš blog a zjistěte víc

Archiv článků
Nejlevněší havarijní pojištění
za 2 minuty online
5 Zákazníků zde nyní srovnává