Havarijní pojištění Allianz

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 70 %

    Spočítat ceny
allianz logo

Pojišťovna Allianz byla v naší zemi založena již v roce 1992, a už v té době platila za velmi kvalitní pojišťovnu. Aktuálně se dá zařadit do trojice těch největších, a to nejenom pro rozsah svých produktů, ale i pro svou širokou síť poboček. Jedním z oblíbených pojistných produktů je poté i havarijní pojištění Allianz, které tak chrání každého motoristu, konkrétně tedy jeho vůz před případnými výdaji spojenými s nehodou.

Myslete na všechny situace

V čem je havarijní pojištění Allianz unikátní, to není pouze krytí spojené s případnou dopravní nehodou. Dokáže totiž ochránit i při mnoha dalších situacích, jako je například riziko toho, že je náš vůz odcizen, nebo je poškozen vandalem. Stejně tak mezi samozřejmá rizika patří i poškození vlivem přírodního živlu. I v tomto ohledu tak nemusíme mít obavy, jelikož pojišťovna nám následnou cenu opravy proplatí.

Vyberte tu nejlepší pojistku

A jak si danou pojistku uzavřít co nejvýhodněji a nejrychleji? Samozřejmě online, z pohodlí vašeho domova. Díky tomu si lze snadno vybrat, jak bude havarijní pojištění Allianz vypadat, jaká bude výše vaší spoluúčasti, nebo jaké budou maximální limity plnění – odpovídající ceně vašeho vozu. Vše přehledně, aby neměl problém s uzavřením pojistky skutečně nikdo.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).