Cestovní pojištění – srovnání cen

Pojišťovna Allianz byla v naší zemi založena již v roce 1992, a už v té době platila za velmi kvalitní pojišťovnu. Aktuálně se dá zařadit do trojice těch největších, a to nejenom pro rozsah svých produktů, ale i pro svou širokou síť poboček. Jedním z oblíbených pojistných produktů je poté i havarijní pojištění Allianz, které tak chrání každého motoristu, konkrétně tedy jeho vůz před případnými výdaji spojenými s nehodou.

Myslete na všechny situace

V čem je havarijní pojištění Allianz unikátní, to není pouze krytí spojené s případnou dopravní nehodou. Dokáže totiž ochránit i při mnoha dalších situacích, jako je například riziko toho, že je náš vůz odcizen, nebo je poškozen vandalem. Stejně tak mezi samozřejmá rizika patří i poškození vlivem přírodního živlu. I v tomto ohledu tak nemusíme mít obavy, jelikož pojišťovna nám následnou cenu opravy proplatí.

Vyberte tu nejlepší pojistku

A jak si danou pojistku uzavřít co nejvýhodněji a nejrychleji? Samozřejmě online, z pohodlí vašeho domova. Díky tomu si lze snadno vybrat, jak bude havarijní pojištění Allianz vypadat, jaká bude výše vaší spoluúčasti, nebo jaké budou maximální limity plnění – odpovídající ceně vašeho vozu. Vše přehledně, aby neměl problém s uzavřením pojistky skutečně nikdo.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 99