Cestovní pojištění – srovnání cen

Spočítat havarijní pojištění nikdy nebylo snazší

V dnešní době si havarijní pojištění spočítáte jednoduše online. Nezabere to ani 2 minuty a získáte nabídky od několika pojišťoven. Abyste si mohli spočítat havarijní pojištění, potřebujete jen pár údajů o svém vozidle. Ty najdete v technickém průkazu. Nemáte-li ho zrovna po ruce, udělejte si alespoň orientační výpočet.

Kalkulací havarijního pojištění to ale nekončí – stejně jednoduše si pojistku také sjednáte. Rychle a výhodně, navíc vše zvládnete vyřídit z pohodlí svého domova.

Vybrat hararijní pojištění

Havarijní pojištění auta – kalkulačka vám ušetří čas

Kalkulace havarijního pojištění není jednoduchá – neexistuje žádný jednotný sazebník, kde byste se mohli dozvědět ceny havarijního pojištění. Každá pojišťovna si totiž stanovuje vlastní pravidla, podle nichž vytváří cenu havarijního pojištění. Do výpočtu ceny pojištění vstupují parametry vozidla i pojistníka, například vaše trvalé bydliště či počet měsíců bez nehody. Jedinou možností dříve bývalo zajít do pojišťovny a nechat si udělat kalkulaci havarijního pojištění na míru.

Naštěstí tak zdlouhavý proces již dnes absolvovat nemusíte. Kalkulačka havarijního pojištění vozidel vám porovná produkty od několika pojišťoven podle vámi zadaných parametrů, přesně na míru vašim potřebám.

Kalkulačka havarijního pojištění auta slouží i pro sjednání

Online verze kalkulačky havarijního pojištění má ještě další výhody – je vždy aktuální. Ceníky a podmínky pojišťoven průběžně aktualizujeme, proto se můžete spolehnout, že získáte vždy relevantní výsledek.

Ostatně havarijní pojištění, které si v kalkulačce vyberete, si můžete ihned také online uzavřít. Budete k tomu potřebovat údaje z technického průkazu vozidla a své osobní údaje. Havarijní pojištění zaplatíte online platební kartou či převodem, a jste okamžitě připraveni vyrazit na cesty.

Jak si vybrat havarijní pojištění?

Kalkulačka havarijního pojištění vám srovnala několik nabídek od různých pojišťoven, ale jak najít tu nejvhodnější? Ve výsledcích si můžete zaškrtnout, jaká rizika si přejete pokrýt, a tím vyfiltrujete pouze vhodné nabídky.

Havarijní pojištění nabízí pojištění pro případ havárie, odcizení vozidla, poškození vandaly, střet se zvěří nebo poškození přírodními živly. Vhodným doplňkem jsou také připojištění skel či úrazové pojištění, které chrání cestující v autě pro případy trvalých následků nebo smrti úrazem.

U každého produktu si můžete rozkliknout detaily pojištění a podrobně si nastudovat pojistné podmínky. Přehledněji už to nejde!

Spustit kalkulačku pojištění
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 119