Cestovní pojištění – srovnání cen

Ne každý potřebuje mít ochranu svého vozu na celý rok. Kdo ji skutečně nepotřebuje, ten volí produkt s názvem krátkodobé havarijní pojištění. To na našem trhu nabízí několik pojišťoven, které tak logicky cílí prioritně na ty, kteří pojistku potřebují pouze na jediný účel. Skvělým příkladem mohou být motorkáři, kteří během zimy nejezdí, a tak je pro ně krátkodobé havarijní pojištění možnou variantou, jak ušetřit. Podobně na tom jsou ale i majitelé aut, a to třeba ti, kteří chtějí mít pojištěné auto v případě dovolené. I pro ně je tato pojistka vhodná.

V čem může ochránit?

Samozřejmě s uzavřením dané pojistky rozhodně souvisí i to, zda vlastně víme, v čem nám může pomoci a v jakých situacích nás krátkodobé havarijní pojištění ochrání. Mezi tu hlavní samozřejmě patří proplacení škod na našem voze. Dále ale pojistka proplatí i škody, které na našem autě způsobil vandal, nebo proplatí škody, které způsobil přírodní živel. Poslední možností je také krádež vozu.

Vybrat nejvýhodnější pojistku lze online

A jak vlastně to nejvýhodnější pojištění vybrat? Ideálně prostřednictvím právě našeho porovnávače. Díky němu tak vyberete jak pojišťovny, které krátkodobé havarijní pojištění nabízejí, tak z nich můžete vybrat i takové, které jsou cenově nejvýhodnější, a jsou tedy nejblíže vašim požadavkům.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 137