Havarijní pojištění srovnání

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 70 %

Spočítat ceny
havarijní pojištění

Havarijní pojistka je zde proto, aby dokázala zaplatit škody na našem vozidle. Jak ale vybrat tu skutečně pravou? Pomoci může havarijní pojištění srovnání. To nám totiž může porovnat nejenom ceny jednotlivých pojistek, ale také nám porovná i jednotlivé pojišťovny, a rozsahy jejich služeb, nebo také plnění. I proto by mělo být Havarijní pojištění srovnání prvním krokem ve chvíli, kdy plánujeme tuto pojistku uzavřít. Můžeme na ní totiž výrazně ušetřit, nebo za stejnou cenu získat mnohem více, než u jiné pojišťovny.

V čem pojistka pomůže?

V první řadě nám zaplatí opravu auta, pokud nabouráme. Stejně tak se ale vztahuje třeba na situace, kdy nám vůz poškodí vandal, nebo i přírodní živel. Poslední situací, kdy pojišťovna platí, je v případě krádeže. V takových chvílích nám pojišťovna logicky zaplatí právě cenu našeho auta. A za dané peníze si tak můžeme pořídit zcela nové.

Srovnání zvládnete z pohodlí domova

Nejlepší cestou, jak si dané pojistky ale i jejich ceny srovnat, je samozřejmě online, tedy prostřednictvím internetu. Díky tomu proběhne havarijní pojištění srovnání nejenom velmi rychle, ale také objektivně s ohledem na konkrétní vůz. Velkou výhodou daného kroku je potom i to, že u vybrané pojišťovny si lze pojistku také ihned uzavřít.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).