Cestovní pojištění zaměstnanců

  • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

  • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

  • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 % ceny pojištění

Spočítat ceny
cestovní pojištění

Nejenom v rámci turistických cest, ale i v rámci těch pracovních je třeba náležitá ochrana. Tu nám může poskytnout cestovní pojištění zaměstnanců. To je určené jak těm, kteří do zahraničí jednou přímo pracovat, tak i firmám, které chtějí své konkrétní zaměstnance náležitě ochránit.

Dnes platí, že tuto pojistku lze sjednat do slova do jakékoliv země, a to ve spojení s jakoukoliv vykonávanou prací. Díky tomu jsou rizika snížená na minimum.

Jak na to, aby bylo cestovní pojištění zaměstnanců to pravé?

Podívejme se společně na to, jak vybrat pojistku, aby byla správná. Dnes může být cestovní pojištění zaměstnanců nejenom krátkodobé, ale může být také dlouhodobé. K dispozici jsou ale i varianty spojené s tím, že se na dané místo několikrát vracíme. Možná je i varianta centrální pojistky, bez ohledu na to, jaký zaměstnance jede za hranice naší země pracovat. To vše aktuální pojišťovny umožní sjednat.

Pojistka může mít řadu variant

Nezapomínejme na to, že dnes může cestovní pojištění zaměstnanců nabídnout řadu možností. Můžeme pojistit nejenom rizika, která jsou spojena s naší prací. Daný produkt může mít i charakter běžné turistické ochrany. Získáme třeba pojištění léčebných výloh, pojistku našich zavazadel, stejně jako není nic složitého získat třeba i ochranu spojenou s naší konkrétní odpovědností. I to dnes může jasně dominovat.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.