Cestovní pojištění – srovnání cen

Řidiči kamionů se nemusí orientovat jenom na tuzemskou přepravu, jelikož mohou být zaměstnání i v oblasti té mezinárodní. Je proto nutné, aby využívali cestovní pojištění pro kamionisty. To si dnes mohou sjednat sami, stejně jako může být sjednané i samotnou firmou. A to jak s ohledem na případné krytí zdravotních výdajů, tak s ohledem hlavně na pojištění odpovědnosti, které může souviset i s veškerým přepravovaným nákladem.

Jak vybrat správné cestovní pojištění pro kamionisty?           

To první, co hraje roli, to je jistě rozsah pojistky. Kromě výše zmíněného lze využívat třeba i asistenčních služeb, stejně jako není problém využívat také pojistku zavazadel. Dále by cestovní pojištění pro kamionisty mělo být spojeno i se správnou geografickou oblastí, do které se jezdí. Roli hraje i to, zda se bude jednat o pojistku dlouhodobou, nebo ochranu, která staví na opakovaných výjezdech.

Jednoduše a rychle

Stejně jako jakékoliv jiné pojištění, i cestovní pojištění pro kamionisty není problémem sjednat jednoduše a rychle. Vše lze provést online, a to nejenom s ohledem na rozsah pojištění, nebo výše pojistných limitů. Vybrat je možné i z dostupných pojišťoven, které je možné seřadit podle toho, kolik konkrétně jejich ochrana stojí.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 78