Cestovní pojištění – srovnání cen

Au pair pobyty jsou skvělou možností pro mladé, jak spojit práci v zahraničí, s možným poznáváním, ale i zábavou. Jelikož jde o práci za hranicemi, je nezbytností i cestovní pojištění pro au pair. To funguje jako klasická turistická pojistka, kterou lze s ohledem na potřeby rozšířit o adrenalinové nebo rizikové sporty, stejně jako na pojištění odpovědnosti, které se vztahuje k vykonávané práci – tou je starost o děti a starost o domácnost, kde je daná osoba často ubytována.

Cestovní pojištění pro au pair a správný výběr

Primárně je třeba myslet na výše pojistných limitů, jelikož ty udávají, kolik peněz na likvidaci pojistné události vydá. Dále je třeba myslet také na rozsah pojistného krytí. Kromě výše uvedených možností může cestovní pojištění pro au pair obsahovat i asistenční služby, stejně jako pojištění zavazadel. Je tedy možné na ni pohlížet jako na standardní pojistku, jako v případě cesty na dovolenou.

Ochranu sjednejte online

To je nejenom jednoduché, ale také rychlé. Stačí pár minut a cestovní pojištění pro au pair je vyřízené. Důležité je nezapomenout zvolit nejenom správnou zemi, ale také termín, po který v zahraničí budete. Zapomínat nesmíme ani na správnou cenu, kterou si zajistíte porovnáním jednotlivých pojišťoven.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 112