Levné cestovní pojištění pro diabetiky

  • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

  • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

  • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 % ceny pojištění

Spočítat ceny
cestovní pojištění

Pojistit se při cestě do zahraničí může každý. Kromě běžných zdravých lidí to mohou být i ti, kteří trpí určitou nemocí. Příkladem je cestovní pojištění pro diabetiky, které je dnes tuzemskými pojišťovnami také nabízeno. Může být sjednáno ve standardním rozsahu, jako u jedince zdravého. Pouze je třeba počítat s tím, že komplikace spojené s touto nemocí nemusí být následně pojišťovnou hrazeny. A to z toho důvodu, že jde o možnou výjimku.

Vyberte pojišťovnu dle savých potřeb

Na druhou stranu je třeba dodat, že existuje i takové cestovní pojištění pro diabetiky, které je naopak zaměřeno přímo na možné nemoci a rizika. Je však o poznání dražší. Jinak lze pojistku vybírat vcelku běžně. A to dle konkrétního rozsahu. Tedy dle toho, zda chceme pojistit jenom zdravotní rizika, zda pojistíme také naše zavazadla, nebo naši odpovědnost. Vše mohou doplnit i asistenční služby.

Za pár minut online

Vyřídit cestovní pojištění pro diabetiky lze jednoduše, rychle a z pohodlí domova. Stačí využít možnosti online sjednání, kdy si jednoduše zvolíme rozsah a následně výše pojistných limitů. Protože tuto pojistku nabídne řada pojišťoven, můžeme si také vybrat takovou, která je pro nás nejlepší. Jak s ohledem na přístup, tak třeba i celkovou cenu.

© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.