Cestovní pojištění – srovnání cen

Pojistit se při cestě do zahraničí může každý. Kromě běžných zdravých lidí to mohou být i ti, kteří trpí určitou nemocí. Příkladem je cestovní pojištění pro diabetiky, které je dnes tuzemskými pojišťovnami také nabízeno. Může být sjednáno ve standardním rozsahu, jako u jedince zdravého. Pouze je třeba počítat s tím, že komplikace spojené s touto nemocí nemusí být následně pojišťovnou hrazeny. A to z toho důvodu, že jde o možnou výjimku.

Vyberte pojišťovnu dle savých potřeb

Na druhou stranu je třeba dodat, že existuje i takové cestovní pojištění pro diabetiky, které je naopak zaměřeno přímo na možné nemoci a rizika. Je však o poznání dražší. Jinak lze pojistku vybírat vcelku běžně. A to dle konkrétního rozsahu. Tedy dle toho, zda chceme pojistit jenom zdravotní rizika, zda pojistíme také naše zavazadla, nebo naši odpovědnost. Vše mohou doplnit i asistenční služby.

Za pár minut online

Vyřídit cestovní pojištění pro diabetiky lze jednoduše, rychle a z pohodlí domova. Stačí využít možnosti online sjednání, kdy si jednoduše zvolíme rozsah a následně výše pojistných limitů. Protože tuto pojistku nabídne řada pojišťoven, můžeme si také vybrat takovou, která je pro nás nejlepší. Jak s ohledem na přístup, tak třeba i celkovou cenu.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 98