Výhodné cestovní pojištění ISIC

  • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

  • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

  • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 % ceny pojištění

Spočítat ceny
cestovní pojištění

Studenti jsou zajímavou skupinou lidí, která může čerpat celou řadu unikátních výhod. A řadu z nich dokáže nabídnout třeba také cestovní pojištění ISIC. To je unikátním pojistným produktem, který se hodí ve chvíli, kdy plánujete cestu do zahraničí. Je jedno, zda je to v rámci Evropy, nebo celého světa.

Jistotou dané pojistky je nejenom kvalitní ochrana, ale také jistota, že jako studenti máte možnost dosáhnout na ty nejnižší ceny na trhu. Stačí jenom vlastnit tento konkrétní studentský průkaz.

Jak dlouho může vaše cestovní pojištění ISIC platit?

Vybíráte vhodné pojištění? Pokud ano, měli byste vědět také to, že může platit různě dlouhou dobu. V případě poznávacích pobytů, nebo naopak dovolených, je ideální volit pojistku krátkodobou. Pokud by mělo být vaše cestovní pojištění ISIC spojeno i se studijním, nebo podobným pobytem, je dobré zaměřit se na dlouhodobou variantu. Ta může nabídnout ochranu třeba i v délce jednoho roku.

Pojistka ochrání před řadou situací

Nezapomínejme také na to, že cestovní pojištění ISIC vám může nabídnout různé stupně ochrany. Základem je pojištění léčebných výloh, které se hodí při zdravotních komplikacích. Pojistit si můžete třeba i svá zavazadla, stejně jako vaši odpovědnost. Oblíbeným doplňkem jsou asistenční služby, nebo jiné formy pomoci – třeba té právní.

© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.