Cestovní pojištění do Vietnamu

  • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

  • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

  • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 %

  • Pro cesty autem pojistíme i vaše vozidlo

cestovní pojištění

Socialistický stát nacházející se v jihovýchodní Asii, na poloostrově Zadní Indie. Je považován za velmi lidnatý, jelikož zde žije na 90 milionů lidí. Hlavním městem je Hanoj, která je také ideálním výchozím bodem pro všechny turisty. A co jim může Vietnam nabídnout? Kromě přírodních krás v podobě zajímavé fauny a flóry to jsou hlavně architektonické památky, a to v podobě skutečně úchvatných chrámů, které jsou staré stovky i tisíce let. Jedním z těch nejznámějších je potom Thầy pagoda.

Cestujte jedině s pojistkou

Pokud je Vietnam cílem i vaší cesty, nezapomeňte na cestovní pojištění? Proč? Jelikož za vás může uhradit všechny nutné úhrady - třeba spojené s léčbou. Stejně tak vám ale může zaplatit případné škody na vašich ukradených nebo ztracených věcech. A u jaké pojišťovny pojistku uzavřít? Stačí si je porovnat.

Vše lze zvládnout online
Pokud je dnes jedna z nejoblíbenějších možností, tak je to jistě možnost vybrat a uzavřít pojistku online. Jednoduše si porovnáte pojišťovny a jejich nabídky, a to třeba s ohledem na jejich cenu. Následně vyberete tu pravou, vyplníte údaje o pojištěných osobách, zvolíte termín kdy má pojistka platit, potvrdíte a zaplatíte smlouvu a můžete bez obavy vyrazit.