Cestovní pojištění na Tenerife

  • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

  • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

  • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 %

  • Pro cesty autem pojistíme i Vaše vozidlo

cestovní pojištění

Kanárské ostrovy se skládají z celkem sedmi ostrovů, kterým rozhodně dominuje právě Tenerife. A to z toho důvodu, že je z nich tím největším. Pokud se podíváme na jeho rozlohu, tak ta činí více jak 2 000 kilometrů čtverečných. Poměrně velký je i počet obyvatel, jelikož ten se blíží hranici 900 000.

Celý ostrov však není vyhledáván jenom pro své pláže, které jsou spojovány s příjemným podnebím. Jsou to i horské oblasti, kterým dominuje Pico de Teide, což je největší hora celého Španělska. Velmi navštěvované je také město Santa Cruz de Tenerife.

Cestovní pojištění umí nabídnout i komplexní ochranu

Jedete právě do této destinace? Pokud ano, neměli byste podceňovat cestovní pojištění. Tedy ochranu spojenou s vašimi cestami. Mezi základ, ze kterého můžete vybírat, dnes patří pojištění léčebných výloh, které obsahuje každá pojistka. Tuto ochranu však lze ještě zajímavě rozšířit a využít třeba pojištění zavazadel, stejně jako lze pojistit i odpovědnost.

Sjednejte i doplňkovou ochranu

Je toho ale mnohem více, co můžete při sjednávání pojistky zvolit. Hodí se například asistenční služby, které jsou jistotou rychlé a kvalitní pomoci. Kdo sjednává cestovní pojištění, může myslet také na to, že lze získat kompenzace v případě zpoždění zavazadel, nebo i samotného letu. Vše v rámci vysokých pojistných limitů, které nabídnou skutečnou ochranu.