Cestovní pojištění na Seychely

  • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

  • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

  • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 %

  • Pro cesty autem pojistíme i Vaše vozidlo

cestovní pojištění

Vyhlášená destinace pro všechny milovníky exotické dovolené. Seychely leží v Indickém oceánu, a to východně od Afriky. Jedná se o ostrovní stát, který je charakterizován především nádhernými plážemi, které lákají turisty k dokonalému odpočinku. Země je ale i oblíbená u mnohých podnikatelů, jelikož je považována za jeden z daňových rájů. Pokud Seychely navštívíte, potom počítejte s tím, že kromě pláží vás zde určitě uchvátí i panenská příroda.

Cestovní pojištění je nutností
Určitě před cestou nezapomeňte ani na to, porovnat si jednotlivé pojišťovny, které nabídnou cestovní pojištění. Tato pojistka sice není povinná, ale dá se říci, že je nezbytná. Vyjde pouze na pár desítek korun, ale může vám ušetřit statisíce. V čem? Třeba v poplatcích za způsobenou škodu, v nákladech za vaše zdravotní ošetření, nebo vám jsou z ní zaplaceny škody na ukradených zavazadlech.

Dnes není problémem uzavřít smlouvu online
Nemusíte se ani bát, že by vám uzavření cestovního pojištění sebralo mnoho času. Stačí totiž online porovnat jak pojišťovny, tak jejich konkrétní produkty. U nich záleží na rozsahu služeb, limitech plnění a celkové ceně. Jakmile vyberete pro vás tu nejlepší, stačí vyplnit základní údaje, potvrdit smlouvu a vše zaplatit, a již můžete bez obav vyrazit.