Cestovní pojištění – srovnání cen

Norsko neboli oficiálním názvem Norské království je stát s necelým milionem obyvatel, ležící na severu Evropy. Svou velikostí je osmým státem na tomto světadíle. Turisty sice může lehce odrazovat svým podnebím, ale na druhou stranu nabídne mnoho možností, kde trávit volný čas. Ideální cestou je poznání nejenom přírody, jelikož místa jako Hardangerfjord nebo hlavní město Bergen a jeho architektura rozhodně stojí za poznání.

Před cestou vyřiďte pojistku
Pokud do Norska budete cestovat, určitě uzavřete cestovní pojištění. To dnes stojí doslova pár korun denně a lze ho uzavřít za pár minut online. A co vám přinese? Především to, že za vás bude hradit výdaje spojené s vaší léčbou, ale třeba vám také proplatí ztracená nebo ukradená zavazadla. U některých pojišťoven může obsahovat i pojištění odpovědnosti.

Pojistka se uzavírá na konkrétní termín
V souvislosti s uzavřením dané pojistky je třeba vědět i to, že je třeba zvolit přesný termín, kdy v Norsku budete. Jedině tak budete stoprocentně chráněni. Samozřejmě pojištění by měly být všichni, kteří s vámi cestují. Dnes navíc není problémem si online porovnat ceny a nabídky pojišťoven, díky čemuž vyjde pojistka ještě výhodněji. Samozřejmě v závislosti na svém celkovém rozsahu.
 

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 92