Cestovní pojištění na Kypr

  • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

  • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

  • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 %

  • Pro cesty autem pojistíme i Vaše vozidlo

cestovní pojištění

Kypr neláká cestovatele pouze pro své přírodní krásy, jelikož je láká také pro skvělé destinace, kde si lze užít dokonalou dovolenou. Samozřejmě při jejím zajišťování je třeba myslet na řadu věcí. A jednou z nich je i cestovní pojištění na Kypr.

Pokud vyrážíme jako běžní cestovatelé, plně nám bude stačit pojistka základní. Plánujeme-li ale adrenalinové aktivity, určitě je to dobré do pojistky zahrnout a mít tak pojištěny právě i dané druhy sportů.

Jak na to?

Postup sjednání je extrémně jednoduchý. Stačí si zvolit termín, ale také konkrétní rozsah dané pojistky. A to jak s ohledem na pojistná rizika, tak s ohledem na pojistné limity jejich výši. Čím vyšší, tím samozřejmě lépe. Díky přehledu pojišťoven tak lze ihned zvolit tu nejnižší a u ní cestovní pojištění na Kypr uzavřít. I to samozřejmě lze online, z pohodlí domova a během několika minut. Poté stačí tisk informačních kartiček a je hotovo.

Co lze do pojistky zahrnout?

Chcete-li být ochráněni skutečně po všech stránkách, potom myslete na to, že cestovní pojištění na Kypr nemusí obsahovat jenom běžný rizika. Můžete si totiž pojistit i vaše zavazadla proti ztrátě a krádeži, nebo pojistit i svou odpovědnost. A to ať už způsobíte škodu, nebo ať už někoho zraníte.