Cestovní pojištění do JAR

  • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

  • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

  • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 %

  • Pro cesty autem pojistíme i Vaše vozidlo

cestovní pojištění

Jihoafrická republika je stát na nejjižnějším cípu Afriky. Vzhledem ke své bohaté historii je celé území zapsáno mezi kulturní památky UNESCO a nabízí mnoho zajímavých lokalit, jenž jsou úzce spojeny s prapůvodním prvním výskytem člověka. Vzhledem k osídlení Holanďany na konci 16. století a kultuře původních obyvatel je zde možné narazit opravdu na spoustu kontrastů. Jako ve všech afrických státech i zde hrozí pro nás, Evropany, mnoho rizik – ať už spojených se zdravím, tak s bezpečností.

Jedině s pojištěním

Pojištění při cestě do Jihoafrické republiky je naprostou nutností. Turisté zde často trpí zažívacími obtížemi a všudypřítomní komáři vás mohou ohrozit přenosnými nemocemi, jako je například malárie. Jakékoliv ošetření je v JAR extrémně drahé, a bez pojištění byste za něj museli platit jen a pouze vy. Nejjednodušší je se pojistit online z pohodlí domova, než poté za ošetřený ukopnutý palec platit stovky tisíc.

Je to jednoduché

Výhodou online pojištění je, že vše vyřídíte online, a to stejně jako samotné uzavření pojistky. I pokud si přidáte i několik balíčků vztahující se třeba na pojištění zavazadel či odpovědnosti, vše trvá opravdu chviličku. Za pár minut je totiž smlouva připravena k online potvrzení. Následně zaplatíte pojistné a již můžete bez obav vyrazit kamkoliv.