Cestovní pojištění – srovnání cen

Island je považován mezi nádhernou zemi, která nadchne především dokonalou přírodou. Země se nachází na stejnojmenném ostrově v Atlantském oceánu. Hlavním městem je Reykjavík a celá země i ostrov spadají k evropskému kontinentu. Co je potom na této zemi skutečně konkrétně obdivuhodného, to je rozhodně ona příroda a mnoho národních parků. Jedním z nejznámějších je Skaftafell. Země má na svém území i celou řadu sopek. Jednou z nich je i známá Hekla.

Nezapomeňte na pojistku
Island toho nabídne skutečně mnoho. Před cestou je ale myslet i na cestovní pojištění, jelikož to by měl mít uzavřené každý návštěvník. Proč? Jelikož mu tak může proplatit jakékoliv léčebné výlohy, ale třeba i ztracená zavazadla nebo způsobenou škodu. Mimo to ale některé pojišťovny nabízejí třeba různé další asistence, nebo finanční pomoc přímo v zemi.

Porovnejte nejvýhodnější pojišťovny
Je jasné, že ceny jednotlivých pojistek se mohou lišit. Je proto ideální si je porovnat, a to nejpohodlnější možnou cestou - online. Stejně tak jednoduše postupujte i při samotném uzavření. Online návrh smlouvy je totiž stejný jako ten tištěný, a tak ho potvrdíte, zvolíte konkrétní termín pojistky, zaplatíte pojistné a rázem můžete bez obav vyrazit.
 

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 116