Cestovní pojištění do Ameriky

  • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

  • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

  • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 %

  • Pro cesty autem pojistíme i Vaše vozidlo

cestovní pojištění

Cestovat dnes můžeme skutečně kamkoliv. Někdo miluje Evropu, jiný východ a další zase touží po zámořských destinacích. Kromě formalit, jako jsou víza, však nesmíte zapomenout ani na cestovní pojištění do Ameriky. A to ať už do této země jedete pouze za poznáním, nebo za prací, či třeba studovat. V tomto směru pro vás platí, že jakékoliv výdaje spojené se zdravotním ošetřením byste si bez konkrétní pojistky museli platit.

Jak by měla pojistka vypadat?

Základem jsou samozřejmě rizika zdravotní, jelikož bez nich rozhodně není radno do zahraničí cestovat. Plánujeme-li kromě standardního pobytu třeba i lyžování, je vhodné přidat i tyto typy sportovních aktivit. Plusem k tomu, může být pojištění našich zavazadel, ale stejně tak i pojištění naší odpovědnosti, a to s ohledem na škody na zdraví, tak i na majetku. Tím nás mlže cestovní pojištění do Ameriky plně chránit právě po stránce zbytečných výdajů.

Uzavření i pár minut před odletem

V čem vám právě náš web přijde vhod, to je možnost toho, uzavřít cestovní pojištění do Ameriky právě online, třeba i chvíli před odletem. A to nejenom s možností nakombinovat si pojistku a její limity dle svých představ, ale samozřejmě mít možnost i toho, najít si tu nejlevnější variantu, která na trhu existuje.