Cestovní pojištění – srovnání cen

Všeobecná zdravotní pojišťovna neboli VZP je dnes jednou z nejznámějších pojišťoven na našem trhu, jelikož může nabídnout i základní zdravotní pojistku nutnou k bezplatné péči. Stejně tak ale nabídne i komerční produkty, jako je cestovní pojištění VZP online. Díky němu lze na vlastní kůži pocítit zázemí a jistoty jedné z největších pojišťoven, ale i bohaté možnosti z hlediska výběru, připravené pro každého klienta.

Ať už je váš požadavek jakýkoliv

Můžete pojistit pouze léčebné výlohy, ale stejně tak i vaši odpovědnost, zavazadla či zpoždění zavazadel a storno cesty. To vše jsou možnosti, které jsou vám nabídnuty, a ze kterých můžete vybírat. Důležité je zohlednit i cíl vaší cesty, nebo její účel. V tomto případě má cestovní pojištění VZP i řadu předem nadefinovaných balíčků, které zahrnují vše, co by v něm samozřejmě mělo být, abyste nemuseli mít žádné obavy skutečně z ničeho.

Bez zbytečných průtahů pojistku uzavřete online

Ačkoliv má všeobecná zdravotní pojišťovna řadu poboček, nejlépe cestovní pojištění uzavřete právě online. Nejenom, že tak vyberete cestovní pojištění VZP v klidu a podle vašich priorit, ale zároveň máte možnost porovnávat jednotlivé cenové hladiny, a vybrat takovou, která vám bude plně vyhovovat a nezatíží tak vaši peněženku, hlavě při volbě dlouhodobých pojistek.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 101