V pohraničním průsmyku, na stráních a v hlubokém údolí, leží obec Vysokov, která se nachází asi 3 kilometry západně od města Náchod. Hledáte STK ve Vysokově, ve které byste mohli nechat prodloužit technickou vašemu autu? Víme, kam můžete zajet, a taktéž vám poradíme, jak se dá ušetřit na provozu vozidla.

Příprava na kontrolu

Abyste technickou prošli bez větších problémů, je dobré si před ní zajít ke zkušenému automechanikovi, který se na váš vůz podívá a případně odstraní možné problémy na místě. Vy si mezitím můžete nachystat dokumenty, které budete předávat technikům na stanici. Mezi tyto dokumenty patří malý i velký technický průkaz, zelená karta a případně také protokol z měření emisních limitů.

Jak nešetřit, ale ušetřit

Jestliže s sebou na technickou musíte mít již zmíněný papír o emisním měření, je dobré si je domluvit zároveň u příležitosti samotné kontroly na STK. STK vám může poskytnout tuto proceduru levněji nebo nabídnout zajímavou slevu. A dále můžete ušetřit také na povinném ručení. Jeho cenu si u nás můžete jednoduše spočítat prostřednictvím naší nezávislé online kalkulačky. Díky tomu můžete například zjistit, že jinde za to stejné zaplatíte mnohem míň.

Spočítat ceny
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.