Nové Město nad Metují najdeme v Náchod, v Královéhradeckém kraji v turistickém regionu Kladské pomezí na východě Čech. Zajímavostí tohoto místa je, že bylo založeno už v roce 1501. Aktuálně tady žije asi 9 300 stálých obyvatel. Jste jedním z nich? Pokud ano a vlastníte automobil, dřív nebo později budete shánět adresu a kontakty stanice technické kontroly Nové Město nad Metují.

Přípravu na STK nezanedbávejte

Aby samotná prohlídka proběhla bez zbytečných průtahů a komplikací, je dobré před návštěvou stanice technické kontroly zavézt auto do autoservisu, případně ho nechat zkontrolovat zkušenému automechanikovi, který vůz prohlédne, případně odstraní závady. Vy si mezitím překontrolujte veškeré dokumenty a stav i složení povinné výbavy.

Víte, jak (nejen) na prohlídce ušetřit?

Potřebujete nechat u vozu změřit emise? Spojte technickou a emisní prohlídku a třeba dostanete nějakou slevu nebo alespoň výhodnější cenu. Pokud chcete na provozu vozidla ušetřit ještě víc, porovnejte si pomocí našeho online srovnávače cenu povinného ručení, případně si sjednejte novou pojistku, která vám bude nastavenými parametry více vyhovovat.

Spočítat ceny
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.