Hlušice jsou obcí v Královéhradeckém kraji, asi sedm kilometrů západně od města Nový Bydžov v okrese Hradec Králové. Aktuálně tady žije necelých osm stovek stálých obyvatel. Pokud patříte mezi ně, vlastníte automobil a hledáte, kde se nachází stanice technické kontroly Hlušice, usnadníme vám práci a prozradíme adresu i tipy, jak na provozu vozidla ušetřit.

Přípravu na technickou nepodceňujte

Aby byla technická vozu zase na nějakou dobu prodloužena, je dobré se na ni předem důkladně připravit. Spousta autosalonů nabízí kontrolu, během které se zaměří na všechny důležité části vozu, které jsou během STK prověřovány. Kontrola vás vyjde na pár stokorun. Na druhou stranu získáte prakticky stoprocentní jistotu, že vůz technickou projde.

Ušetřete na kontrole i pojištění

Pokud jste si nechali vůz zkontrolovat, domluvte si telefonicky termín prohlídky ve stanici technické kontroly Hlušice (telefonní číslo a adresu najdete níže). Pokud potřebujete u auta nechat změřit taky emise, domluvte se na jejich měření během samotné technické. Řada poskytovatelů této služby vám dokáže nabídnout výhodnější cenu nebo alespoň přiměřenou slevu.

A ušetřit můžete taky na dalších nákladech, které s provozem vozidla neodmyslitelně souvisí. Na mysli máme třeba povinné ručení. Jeho cenu si můžete snadno porovnat prostřednictvím našeho online srovnávače. Pokud zjistíte, že vám jiná pojišťovna nabídne výhodnější cenu nebo podmínky, jednoduše můžete uzavřít novou smlouvu online a výrazně na pojistce ušetřit.

Spočítat ceny
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.