Vstupní brána Krkonoš, jak je nazýváno město Vrchlabí, ležící v severní části okresu Trutnov, bylo známé nejen varhanářstvím. Nevíte, kde ve Vrchlabí hledat stanici technické kontroly? Zde přinášíme aktuální adresu i tipy, jak ušetřit na výdajích spojených s provozem automobilu.

Kontrola před kontrolou

Řada servisů nabízí služby, které jsou s technickou kontrolou přímo spojené, proto automechanik dobře ví, na co by se měl zaměřit. Je vhodné tuto proceduru podstoupit, aby se na technické nestalo, že vám ji neprodlouží. Nedostatky, které by mohly STK ohrozit, může mechanik opravit na místě. Nezapomeňte, že u kontroly budete muset předkládat také dokumenty, jako jsou velký a malý technický průkaz, protokol z emisí a zelenou kartu, proto je dobré si je předem připravit.

Jak ještě více ušetřit?

Jelikož po vás budou na stanici technické kontroly vyžadovat také protokol z měření emisního limitu, je vhodné si tuto proceduru domluvit u příležitosti samotné technické. Technici vám díky tomu můžou poskytnout slevu, či dokonce výhodnější cenu. Dále můžete ušetřit na povinném ručení, které si u nás bezplatně porovnáte pomocí online kalkulačky. A třeba taky zjistíte, zda u konkurence nebudete platit méně.