Libčany najdeme v Královéhradeckém kraji asi 10 kilometrů západně od Hradce Králové a 5 km na jihovýchod od zámku Hrádek u Nechanic. V obci žije necelých 900 stálých obyvatel. Patříte mezi ně a potřebujete tady nechat prodloužit technickou vašemu plechovému miláčkovi? Poradíme, kam s ním zajet a přidáme i pár tipů, jak ušetřit.

Na kontrolu se připravte

Abyste nebyli nepříjemně zaskočení případnými závadami, které u vašeho vozu během technické zjistí, je dobré nechat vůz zavézt do autoservisu nebo k automechanikovi. Tady vůz prohlédnou, případně odstraní závady, které by mohly získání technické ztížit nebo dokonce znemožnit. Vy si mezitím překontrolujte složení povinné výbavy a dokumenty, které budete během prohlídky předkládat.

Ušetřete nejen na technické

Věděli jste, že někde vám můžou nabídnout výhodnější cenu, nebo alespoň menší slevu, pokud spojíte technickou s měřením emisí? Zkuste se na tuhle možnost poptat ve chvíli, kdy se budete na kontrolu objednávat. A ušetřit můžete taky na dalších výdajích, mezi které patří třeba cena povinného ručení. Tu si snadno porovnáte prostřednictvím našeho online srovnávače. Našli jste výhodnější nabídku? Sjednejte si ji online!

Spočítat ceny

Stanice technické kontroly Libčany

FERAL-TK, spol. s r.o., Libčany 20, 503 22 Libčany, tel. +420 602 488 652

Otakar Šrámek – Autogalant, Libčany 251, 503 22 Libčany, tel. +420 777 233 244

© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.