Jetřichov je obcí v severovýchodních Čechách v okrese Náchod a Královehradeckém kraji. Žije zde necelých 500 stálých obyvatel. Zajímavostí této obce je nepochybně skutečnost, že byla založena v období kolonizace ve 13. století. Bydlíte v Jetřichově a potřebujete nechat prodloužit technickou vašemu plechovému miláčkovi? Máme pro vás adresu stanice technické kontroly Jetřichov, kontakty i tipy, jak ušetřit.

Jak se na technickou připravit?

Že jste dosud ještě technickou neabsolvovali? Dříve nebo později vás to bohužel nemine. Technickou je potřeba u vozu prodloužit co dva roky. Aby vše proběhlo hladce, je dobré nechat auto před samotnou STK nechat zkontrolovat v servisu.

Zkušený mechanik totiž bude vědět, na co se před samotnou kontrolou zaměřit. Zajímat ho bude například stav pneumatik, brzd, světel, emisí, provozních kapalin i dalších nezbytností.

Vy si mezitím můžete zkontrolovat složení povinné výbavy a dokumenty (velký TP, malý techničák, případně výsledky měření emisí), které budete k technické předkládat.

Tipy, jak (nejen na STK) ušetřit

Věděli jste, že když spojíte měření emisí s technickou prohlídkou, můžete získat lepší cenu nebo alespoň zajímavou slevu? Při objednávání termínu si proto domluvte tyhle dva procesy na jeden den. A kromě samotné STK můžete ušetřit taky na dalším výdaji, který je vše, jen ne zanedbatelný.

Na mysli máme samozřejmě povinné ručení, jehož cenu si jednoduše porovnáte prostřednictvím našeho online srovnávače. Našli jste lepší nabídku nebo pojišťovnu, kde za povinné ručení budete platit méně? Nemusíte nikam chodit ani nic složitě vyřizovat. O novou pojistku požádáte klidně online a z pohodlí vašeho domova.

Spočítat ceny
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.