Chlumec nad Cidlinou najdeme v okrese Hradec Králové, asi 28 kilometrů západně od jeho stejnojmenného krajského města. Hledáte stanici technické kontroly Chlumec nad Cidlinou, ve které by zkontrolovali vaše auto a prodloužili mu technickou? Víme, kam zajet a poradíme, jak na provozu vozidla ještě více ušetřit.

Na kontrolu se připravte

Abyste minimalizovali riziko toho, že vám během prohlídky technickou neprodlouží, je dobré auto ještě před ní zavézt do servisu a nechat ho automechanikem důkladně zkontrolovat. Řada servisů navíc nabízí služby, které jsou s STK přímo spojené a mechanik tak ví, na co se zaměřit. Případné nedostatky, které by mohly prodloužení STK ohrozit, mechanik na místě obratem odstraní.

Ušetřete na prohlídce i povinném ručení

Potřebujete nechat u auta změřit taky emise? Domluvte se na jejich měření během jediné návštěvy. Řada servisů vám nabídne lepší cenu nebo alespoň nějakou slevu. A ušetřit můžete i na dalším výdaji, který je s provozem vozidla neodmyslitelně spjat. Na mysli máme samozřejmě povinné ručení, které si u nás můžete bezplatně porovnat a zjistit, jestli za něj neplatíte víc, než je nezbytně nutné.

Spočítat ceny
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.