Město Nový Bydžov se nachází asi 27 kilometrů západně od Hradce Králové, ve stejnojmenném okrese. Aktuálně tady žije přibližně 6 900 obyvatel. Patříte mezi ně? A vlastníte automobil? Pokud jste odpověděli ano, pak vám poradíme, kam s vozem zajet na pravidelnou technickou prohlídku.

Na STK se připravte

Aby vás nečekalo nepříjemné překvapení v podobě závad, které získání technické znesnadní nebo dokonce úplně zhatí, je dobré nechat auto před samotnou návštěvou stanice technické kontroly zavézt do specializovaného autoservisu.

Tady zkontrolují stav pneumatik, brzd, světel, emisí, provozních kapalin i dalších nezbytností. Vy si mezitím můžete zkontrolovat složení povinné výbavy a dokumenty (velký TP, malý techničák, případně výsledky měření emisí), které budete k technické předkládat.

Šetřete tam, kde to má smysl

Pokud chcete na technické ušetřit a potřebujete nechat u vozu změřit emise, domluvte se na technickou a emisní prohlídku u příležitosti jednoho termínu. Získat můžete zajímavou slevu nebo alespoň výhodnější cenu. Chcete na provozu vozidla ještě více ušetřit? Pomocí naší online kalkulačky si porovnejte ceny povinného ručení a zjistěte, jestli za něj neplatíte víc, než musíte!