Město Třebechovice pod Orebem leží 13 kilometrů východně od Hradce Králové pod vrchem Oreb. Bydlíte zde a zjistili jste, že vašemu automobilu zanedlouho končí technická? Poradíme, kde ji nechat prodloužit a přidáme i pár tipů, se kterými můžete na provozu svého vozidla výrazně ušetřit.

Kam se vydat ještě před technickou?

Před samotnou návštěvou stanice technické kontroly byste měli navštívit ještě kvalitní autoservis. Mnoho mechaniků nabízí služby spojené s kontrolou vozidla před STK. Zkušený automechanik se vám podívá na stav brzd, pneumatik, hladinu provozních kapalin, světel, korozi a mnoho dalšího. Vy si mezitím nachystáte dokumenty, které po vás na samotné technické budou požadovat. Mezi tyto dokumenty patří například velký a malý technický průkaz, nebo zelená karta.

Jak můžete ušetřit?

Na provozu vašeho vozidla můžete ušetřit mnoha způsoby. Jedním z nich je spojení technické kontroly spolu s kontrolou emisí. Technik vám díky tomuto spojení do jedné návštěvy může nabídnout lepší cenu. Dále si můžete udělat průzkum díky naší nezávazné kalkulačce, která za vás porovná cenu povinného ručení. Pokud najdete lepší nabídku, jednoduše ji sjednáte online.