Hledáte STK ve městě Česká Skalice? Poradíme, kam se svým plechovým miláčkem zajet i kolik vás to bude stát. Zároveň přidáme několik tipů, jak technickou „projít“ a na provozu vašeho automobilu ještě více ušetřit.

Na návštěvu se důkladně připravte

Ještě před tím než si zavoláte o termín prohlídky, nechte auto zkontrolovat zkušenému mechanikovi. Ten může totiž odhalit případné závady, které by mohly prodloužení technické ohrozit.

Vy si mezitím zkontrolujte nejdůležitější dokumenty, které budete během STK dokládat. Jde samozřejmě o velký a malý technický průkaz, zelenou kartu a protokol měření emisí (pokud jej vozidlo někdy absolvovalo).

Na kolik to vyjde a jak ušetřit?

Cena za provedenou STK ve městě Česká Skalice, i dalších místech Česka, se pohybuje zpravidla okolo 900 až 1100 Kč. Pokud potřebujete u auta změřit taky emise, domluvte se na měření během samotné prohlídky. Často tak můžete ušetřit nebo získat výraznou slevu.

Chcete ušetřit ještě víc? Pa využijte našeho nezávislého online srovnávače, který vám na základě vstupních údajů odhalí, kde zaplatíte za povinné ručení nejméně, případně, kde vám nabídnou ty nejvýhodnější služby.