Město Smiřice najdeme v okrese Hradec Králové a obývá ho zhruba 2 900 stálých obyvatel. Jste jedním z nich a zároveň vlastníte automobil? Poradíme, kam s ním zajet na technickou a přidáme i pár praktických tipů, jak ušetřit.

Ještě než na technickou vyrazíte…

Abyste měli jistotu, že vůz prohlídkou projde bez zbytečných komplikací a průtahů, nechte ho zkontrolovat zkušeným automechanikem nebo v osvědčeném autoservise. Tady se zaměří na stav pneumatik, brzd, provozních kapalin a dalších náležitostí. Pokud objeví problém, zpravidla ho dokážou odstranit na místě. Šance na prodloužení technické bez zbytečných komplikací a průtahů se díky tomuto mnohonásobně zvýší.

Šetřete tam, kde to má smysl

Pokud si navíc spojíte technickou prohlídku s měřením emisí, můžete získat zajímavou slevu nebo alespoň výhodnější cenu. A šetřit samozřejmě můžete i na dalších výdajích, které s provozem vozidla neodmyslitelně souvisí. Na mysli máme třeba povinné ručení, jehož cenu si snadno porovnáte pomocí naší nezávislé kalkulačky. Našli jste výhodnější nabídku? Požádejte o ni online!