Tohle malebné podkrkonošské město s vyhlášenou zoologickou zahradou najdete v okrese Trutnov, v Královéhradeckém kraji. Důvodem, proč jste navštívili tyhle stránky, ale pravděpodobně není návštěva zdejší zoo, nýbrž stanice technické kontroly, která se ve městě Dvůr Králové nad Labem nachází. Kde ji hledat a jak (nejen) na ni ušetřit? Poradíme!

Připravte se a nebudete překvapeni

Bývá nepsaným pravidlem, že před návštěvou technické kontroly dávají majitelé vozidla auto do servisu. Důvod je prostý – od poslední technické se totiž mohlo leccos změnit a auto by možná kvůli malé vadě nemuselo projít.

Automechanik proto během prohlídky proklepne motor, seřízení světel, kola a pneumatiky, skla, povozní kapaliny, brzdy, řízení i karoserii. Vy byste si mezitím měli překontrolovat složení a stáří povinné výbavy, stejně jako dokumenty, které budete ke kontrole předkládat.

Poradíme, jak ušetřit

Potřebujete si nechat u automobilu změřit emise? Pak se během objednávání termínu domluvte na jejich měření při jedné návštěvě. Řada STK vám dokáže nabídnout zajímavou cenu nebo alespoň menší slevu.

A pokud chcete na provozu vozidla ještě více ušetřit, zkontrolujte si prostřednictvím našeho online porovnávače, zda za povinné ručení neplatíte víc, než je nezbytně nutné, případně si přes jednejte pojistku a začněte šetřit třeba hned dnes.

Spočítat ceny
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.