V Krkonošském podhůří, na řece Úpě, leží v Královehradeckém kraji město Trutnov. Trutnov je známý nejen svým historickým jádrem, ale také festivalem, kterému je často přezdíváno „Východočeský Woodstock“. Končí vám na autě technická a hledáte ve městě Trutnov místo, kam ji zajet prodloužit? My vám poradíme, a kromě toho přidáme tipy, jak ušetřit na provozu vozidla.

Příprava auta na technickou

Ještě před tím, než se se svým autem vydáte na technickou, je důležité jej nechat někde zkontrolovat. Nejlépe tak uděláte, pokud se vydáte do autoservisu. Zkušení automechanici budou přesně vědět, na co se musí podívat a auto vám na technickou připraví. Drobné neduhy, které by moly technickou ohrozit, pak prakticky opraví na místě.

Lze ušetřit na provozu vozidla?

Ušetřit na provozu vozidla rozhodně jde. A to hned několika způsoby. Jedním ze způsobů je spojení technické kontroly a emisí v rámci jedné návštěvy. Technici ze stanice vám díky tomu mohou nabídnout lepší cenu, či slevu. Ušetřit dále můžete také na povinném ručení. V případě, že využijete naši nezávaznou online kalkulačku, můžete během pár okamžiků zjistit, kolik ušetříte.