mPůjčka Plus od mBank

 • Půjčka až 1 000 000 Kč na cokoliv

 • Mimořádná splátka i předčasné splacení bez sankcí

 • Zdarma sjednání i vedení půjčky

 • Bez ručitele

Chci půjčku
mBank půjčka na cokoliv - vizuál
Na cokoliv se super úrokem
mbank logo

Základní informace

mPůjčka Plus na cokoliv je výhodná flexibilní bankovní půjčka s nízkým úrokem až do výše 1 000 000 Kč bez zbytečné administrativy. Půjčka je určená jak pro stávající, tak i pro nové zákazníky, kteří splní všechny podmínky a doloží požadované doklady.

Výše půjčky10 tis. - 1 mil. Kč
Splatnost12 - 96 měsíců
Úroková sazbaod 5,99 %
RPSN8,29 %

Výhody půjčky

mPůjčku Plus získáte jednoduše online a bez zbytečného papírování.

Výhody Česká spořitelna
 • Půjčku lze sjednat online i osobně

 • Úroková sazba od 5,99 %

 • Poskytnutí a vedení půjčky ZDARMA

 • Předčasné splacení bez sankcí

 • Bez ručitele i zajištění

 • S pojištěním schopnosti splácet nižší úrok o 2 %

 • Možnost změnit výši splátky, splatnost i den splátky

 • Odložení splátek až o 3 měsíce

Nepřehlédněte

Na co půjčku využijete

Půjčku od mBank využijete na cokoliv (vybavení domácnosti, nákup auta, rekonstrukce bytu).

Upozornění

Za pojištění schopnosti splácet měsíčně zaplatíte 0,25 % ze schválené výše úvěru.

Chci půjčku

mBank - jednoduchá a přehledná

mBank je moderní banka, která má proklientský přístup k poplatkům. Kdysi běžné a ne zrovna nízké bankovní poplatky mBank snížila nebo úplně zrušila.

Banka navíc podpořila internetové a mobilní bankovnictví. Jednoduché a přehledné bankovnictví je jednou z předností banky. Své vlastní peníze tak můžete kontrolovat skrze počítač, tablet či mobilní telefon, ať už jste doma, v práci nebo na dovolené v zahraničí. Finanční centra a mKiosky slouží spíše jak poradenská místa mBanky.

Produktová nabídka mBank zahrnuje tradiční bankovní produkty – běžný účet, spořicí účet, spotřebitelské úvěry, kreditní karty a kontokorenty, hypotéky i pojištění.

Jak získat mPůjčku Plus od mBank

Žádost o mPůjčku Plus můžete podat online, telefonicky nebo osobně na některé z poboček mBank. V případě schválení řádně vyplněné žádosti o půjčku obdržíte e-mail s finálními parametry mPůjčky Plus.

Smlouvu o úvěru můžete potvrdit v aplikaci mBank nebo internetovém bankovnictví. Jako nový klient můžete smlouvu podepsat osobně na pobočce, nebo si ji nechat zaslat kurýrem.

1

Vyplníte žádost o půjčku

2

Doložíte potřebné dokumenty

3

Podepíšete smlouvu o úvěru

4

Peníze vám přijdou na uvedený účet

Klientům, kteří si zvolí potvrzení smlouvy SMS kódem v internetovém bankovnictví, převede mBank peníze na osobní účet mKonto během několika minut. Převod proběhne kdykoli, tedy 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Klienti, kteří se rozhodnou podepsat smlouvu na obchodním místě, odešle banka peníze na osobní účet mKonto okamžitě po podpisu smlouvy.


Podmínky pro získání půjčky:

 • Věk 18 let a více

 • Trvalý a doložitelný příjem

 • Žádné dluhy u mBank v době podání žádosti

 • Žádný negativní záznam v databázích Credit Bureau

 • Trvalé nebo přechodné bydliště na území ČR, případně povolení k pobytu na území ČR

Chci půjčku

Reprezentativní příklad

mPůjčka Plus s pojištěním: Výše úvěru 120 000 Kč, roční pevná výpůjční úroková sazba 5,99 % p. a., doba splatnosti 72 měsíců, měsíční splátka úvěru včetně pojištění schopnosti splácet 2 288,20 Kč, celková částka splatná spotřebitelem činí 164 749 Kč, RPSN 11,65 %. Po podpisu smlouvy dostane klient na svůj osobní účet mKonto 120 000 Kč.

První splátka může být vyšší než následující splátky. Je to způsobeno tím, že mezi poskytnutím úvěru a první splátkou může být delší doba než jeden měsíc. Klient je povinen vždy k datu splatnosti úvěru mít na účtu mKonto částku na úhradu celé výše měsíční splátky. Splátka je inkasována automaticky.

Výše úvěru120 000 Kč
Splatnost72 měsíců
Úroková sazba5,99 %
Měsíční splátka2 288,20 Kč
RPSN11,65 %
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.