Rychlá Fajn půjčka od Fair Credit

  • Půjčka bez dokládání účelu

  • Úvěr se sazbou od 20,74 % p.a.

  • Online půjčka s možností nastavení délky splácení

Půjčky
faircredit logo

Základní informace

Půjčku v hotovosti od Fair Credit využijete na cokoliv. Půjčit si můžete až 100 000 Kč na 100 týdnů. Půjčku vyřídíte z pohodlí domova se zástupcem společnosti. Stačí doložit příjmy a doklad totožnosti.

Výše půjčky4 - 100 tisíc Kč
Splatnost30 - 100 týdnů
Úroková sazbaod 20,74 %
RPSNod 124,21 %

Výhody půjčky

Výhody Česká spořitelna
  • Bezúčelová půjčka

  • Možnost odkladu splátek

  • Půjčka s nulovými poplatky

  • Peníze získáte do 24 hodin od podpisu smlouvy

  • Nepotřebujete ručitele ani ručení

  • Možnost uzavřít pojištění schopnosti splácet

Nepřehlédněte

Na co půjčku využijete

Půjčku od Fair Credit využijete na cokoliv (vybavení domácnosti nebo třeba studium).

Upozornění

Půjčku uzavřete pouze ve vaší domácnosti s obchodním zástupcem.

Bezúčelová půjčka s rychlým vyřízením

Předností půjčky od Fair Credit je nejen to, že ji využijete na cokoliv, ale také ji vyřídíte bez zbytečného čekání a zdlouhavé administrativy. Pro vyřízení půjčky navíc nemusíte opouštět pohodlí domova. Vše vyřídíte ve vaší domácnosti se zástupcem společnosti.


Půjčka od Fair Credit nemá skryté poplatky a snadno si k ní můžete sjednat pojištění před rizikem nemožnosti splácet. Navíc u společnosti Fair Credit neručíte majetkem a nepotřebujete ani spolužadatele.

1

Vyplníte své telefonní číslo

2

Vyřídíte žádost a smlouvu se zástupcem společnosti

3

Dostanete požadovanou částku

Důležitá informace: Společnost Fair Credit Czech s.r.o. splňuje všechny platné podmínky stanovené zákonem o spotřebitelském úvěru. Zároveň je také držitelem licence, kterou nebankovním poskytovatelům uděluje Česká národní banka pověřená kontrolou činnosti bank a nebankovních společností nabízejících půjčky.

Výhody a nevýhody Půjčky od Fair Credit

Jednou z výhod je žádost o peníze v hotovosti. Půjčku sjednáte, aniž byste museli opustit pohodlí svého domova. Pro vyřízení půjčky navíc nepotřebujete spolužadatele a dokonce neručíte ani svým majetkem. Určitou nevýhodou je ale poměrně vysoký úrok, který začíná na 20,74 %. Zároveň upozorňujeme na dobu splácení, která je rozložena do týdnů.

Reprezentativní příklad

Při spotřebitelském úvěru ve výši 20 000 Kč hotovostně na 45 týdnů bude týdenní splátka činit 607 Kč, celkové náklady na půjčku a služby budou 27 300 Kč. Tato suma je složená z výše půjčky 20 000 Kč a celkových nákladů na spotřebitelský úvěr 7 300 Kč (poplatek za administrativní činnost 4 000 Kč, úrok 3 300 Kč). Roční úroková míra 35,53 %. RPSN je 110,13 %.

Výše úvěru20 000 Kč
Splatnost45 týdnů
Úroková sazba35,53 %
Týdenní splátka607 Kč
RPSN110,13 %