Cestovní pojištění – srovnání cen

Cestujete do zahraničí? Potom se neobejdete bez cestovní pojistky. Ne všechny splní vaše očekávání. Třeba nevýhody cestovního pojištění Generali jsou ukázkou toho, že ne vždy je tato pojišťovna dobrým partnerem.

Nemusí nabídnout dostatečné limity pojistného krytí, nemusí nabídnout ochranu v určitých situacích, stejně jako může být spojena s vyšší cenou. I to jsou důvody, proč je dobré poohlédnout se při výběru pojistky i jinde. Třeba u nás.

Vás už nevýhody cestovního pojištění Generali trápit nemusí

U nás si vyberete z mnoha variant, které se týkají toho, jak může právě vaše pojistka vypadat. Lze si zvolit nejenom její parametry, jelikož nevýhody cestovního pojištění Generali můžete eliminovat třeba i tím, že si zvolíte jinou pojišťovnu. Konkrétním porovnáním rozsahu, limitů plnění, ale i výsledné ceny si vyberete tu nejlepší pojistku, která na trhu existuje.

Vyberte si pojištění online

Není nutné kamkoliv chodit, jelikož nevýhody cestovního pojištění Generali eliminujete tak, že si pojistku vyberete online. Nejenom, že je to jednoduché, ale je to také rychlé. Pohodlně tak získáte tu pravou třeba při cestě na letiště, kdy do odjezdu zbývá pár hodin. Než letadlo vzlétne, vy už budete mít jistotu, že jste plnohodnotně ochráněni.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 78