Cestovní pojištění – srovnání cen

Jakmile máte zdravotní problémy na našem území, máte jistotu, že je vám v rámci zdravotní pojistky poskytnuta bezplatné péče. Pokud ale jedeme do zahraničí, je třeba počítat s tím, že zde standardní pojistka neplatí a je třeba sjednat cestovní zdravotní pojištění.

Právě to zajistí, že ať už budeme potřebovat ošetření, zákrok, ale i transport nebo léky, pojišťovna v tomto směru vše zaplatí.

Jak na sjednání?

Dnes už není problémem kamkoliv chodit, jelikož vše zvládnete v pohodlí domova. V tomto ohledu vám totiž umožníme, abyste si cestovní zdravotní pojištění sjednali online. A to tak, že si vyberete konkrétní zemi, ale i termín návštěv. Následně už máte možnost vybírat z konkrétních pojišťoven a hlavně z cen, za které danou pojistku nabízejí. Poté stačí několik základních údajů, potvrzení smlouvy a provedení platby a za pár chvil může být hotovo.

Na co hledět při výběru?

Jakmile tu správnou pojistku vybíráte, nezapomeňte hledět na to, aby byla skutečně výhodná. Roli by tak měl hrát nejenom rozsah služeb, jaké má cestovní zdravotní pojištění v základu, ale roli by měly hrát třeba i nadstandardní služby. Důležité jsou ale i limity, tedy maximální částky, které mohou být v případě pojistné události vyplaceny.


 

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 92