Cestovní pojištění – na měsíc

  • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

  • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

  • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 %

  • Pro cesty autem pojistíme i Vaše vozidlo

cestovní pojištění s časovým údajem

Nejlevnější cestovní pojištění na měsíc si sjednejte online

Chystáte se na delší dovolenou nebo služební cestu? Pokud budete cestovat několik týdnů nebo dokonce měsíc, vyplatí se srovnat si nabídky od několika pojišťoven. Cestovní pojištění na měsíc se cenově pohybuje mezi několika sty až tisíci korunami. Porovnejte si pojištění online pomocí přehledné kalkulačky a najděte to nejlevnější. Je to jednoduché a rychlé.

Jak vybírat cestovní pojištění na měsíc?

Do srovnání pojištění zadejte zemi, kam se chystáte vycestovat a termín odjezdu i návratu. Důležitá je také informace o typu cesty – turistická, pracovní či studijní. Zaškrtněte požadovanou možnost a obratem získáte tabulku s nabídkami od různých pojišťoven na míru vašim potřebám.

Ve výsledcích srovnání se vám přehledně zobrazí nejen cena cestovního pojištění na měsíc, ale zároveň výše limitů léčebných výloh a dalších připojištění. Ta si zvolíte podle svých požadavků. Cestovní pojištění na měsíc vám může pokrýt nejen náklady na zdravotní ošetření, ale také ztrátu či poškození zavazadel a storno poplatky. Vhod vám přijde rovněž pojištění odpovědnosti, které kryje škody způsobené jiné osobě na zdraví či majetku, a to až do výše několika milionů korun. Pokud chcete maximálně ochránit své zdraví, zvolte si ještě úrazové připojištění.

Líbí se vám některá z nabídek? Klikněte na ni, uhraďte pojistné a ihned jste připraveni vyrazit. Smlouvu a kartičku pojištění obdržíte do e-mailu.

Cestovní pojištění na měsíc nebo rovnou na celý rok?

Plánujete-li vycestování do zahraničí na měsíc a déle, může se vám vyplatit uzavření celoročního cestovního pojištění. To funguje na principu opakovaných výjezdů v maximální délce 90 dní – na měsíční pobyt tak bohatě postačí. Výhodou je, že po návratu do ČR můžete opakovaně vyrážet za hranice a to opět až na dobu 90 dní. Nemusíte pokaždé platit novou pojistku, za cenu cestovního pojištění na měsíc získáte často ochranu na celý rok. Mnohdy se tak jedná o levnější a pohodlnější variantu, ideální pro pravidelné cestovatele.

Celoroční cestovní pojištění si ve výsledcích srovnání jednoduše vyfiltrujete. Jednou se pojistíte a máte na celý rok vystaráno. Smlouva se uzavírá na dobu neurčitou. Pojištění na celý rok pořídíte již kolem 1000 Kč.

Proč si sjednat komerční cestovní pojištění na měsíc?

Cestovní pojištění na měsíc už patří mezi dražší produkty, a proto možná zvažujete, zda je nutné ho uzavřít. Nestačila by pro cesty po EU jen kartička pojištěnce? Veřejné zdravotní pojištění vás sice chrání v zemích Evropského hospodářského prostoru, ale za stejných podmínek, jako mají místní obyvatelé. To v celé řadě zemí znamená i vysokou spoluúčast na zdravotní péči, na což nejsme z České republiky zvyklí. Díky cestovnímu pojištění na měsíc máte pokryté náklady na zdravotní ošetření v případě nemoci, úrazu, hospitalizace či operace, včetně transportů.

Další výhodou komerčního cestovního pojištění je, že vám poskytuje asistenční služby v češtině. Operátoři vám poradí, jak postupovat při pojistné události, zajistí překlad či převoz zpět do ČR. Ani ve svízelné situaci tak nezůstanete odkázáni sami na sebe.

Pojistěte na měsíc sebe i své vozidlo

Při cestách autem oceníte pojištění nejen svého zdraví, ale také svého dopravního prostředku. Oprava nebo odtah nepojízdného vozu vás totiž v zahraničí může vyjít na nemalé částky. Díky cestovnímu pojištění s označením Dovolená autem se pojistíte na výdaje spojené s opravou vozu na místě, odtahem do servisu, případně i do ČR, náhradní dopravou pro pokračování cesty či pro návrat domů. Porovnejte si nabídky cestovního pojištění na měsíc a vybírejte ty s označením Dovolená autem.