Cestovní pojištění do Amsterdamu

  • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

  • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

  • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 %

  • Pro cesty autem pojistíme i Vaše vozidlo

cestovní pojištění

Poměrně zajímavé město, které je sice hlavním městem Nizozemska, ale nesídlí v něm žádné významné instituce, ani státní rodina. Přesto se jedná o známé finanční a hlavně potom kulturní centrum. Aktuálně Amsterdam obývá na 760 000 obyvatel a celé město zabírá rozlohu zhruba 220 kilometrů čtverečných.

Velice zajímavá je též jeho nadmořská výška, jelikož ta je přesně 0 metrů nad mořem. Důvodem návštěvy města jsou pro mnohé především významné památky zapsané na seznam UNESCO, kterými jsou amsterdamské kanály, pocházející ze sedmnáctého století.

Vyberte si správné cestovní pojištění

Na svých cestách byste rozhodně neměli zapomínat na tolik důležitou ochranu, kterou může nabídnout cestovní pojištění. To doporučujeme vybrat podle rozsahu, který nabídne. Nemusí to být pouze pojištění léčebných výloh, jelikož stejně tak pojistka umí nabídnout i pojištění zavazadel, nebo pojištění odpovědnosti. Variant je ale ještě mnohem více.

Vysoké limity pojistného krytí skutečně ochrání

Není to jenom rozsah pojistky, jelikož jsou to i limity pojistného krytí. Doporučujeme tuto oblast nepodceňovat a zvolit takové, které budou patřit k těm vyšším. Jedině tak máte jistotu, že pojistka plnohodnotně pokryje skutečně všechny škody na majetku i na zdraví, které mohou v zahraničí nastat.