Triglav povinné ručení

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte ihned

  • Úspora až 70 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

Spočítat ceny
povinné ručení
triglav logo

Produkt Triglav povinné ručení je nabízen ve variantách STANDARD a Basic PLUS s limity krytí do 50 mil. Kč za škody na zdraví, majetku a za ušlý zisk. K produktu Triglav povinné ručení navíc zdarma získáte úrazové pojištění řidiče pro případ smrti a trvalých následků, pojištění právní ochrany pojištěného s limitem 30 tis. Kč, dále asistenční službu ZÁKLAD pro případ nehody a k variantě Triglav povinné ručení Basic PLUS rozšířenou asistenční službu PLUS pro případ nehody a poruchy vozidla.

S povinným ručením Triglav dále navíc získáte až 60% bonus za bezeškodní průběh a možnost uzavřít řadu doplňkových pojištění jako pojištění zavazadel, pojištění nákladů za zapůjčení náhradního vozidla a pojištění skel se spoluúčastí 50 % v prvních 3 měsících. Triglav povinné ručení samozřejmě také umožňuje převod bonusů na rodinného příslušníka. Vyzkoušejte porovnání povinného ručení s naší kalkulačkou a získáte další informace.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).