Zonky

Půjčka pro lidi od lidí
 • Půjčka až 1 200 000 Kč na cokoliv

 • Možnost pojištění schopnosti splácet

 • Zdarma předčasné splacení

 • Mimořádná splátka bez poplatku

Chci půjčku
Zonky - obrázek online procesu
Úrok již od 4,99 %

Základní informace

P2P půjčka od Zonky je bezúčelová, můžete ji tak využít na cokoliv. Půjčit si můžete až 1 200 000 Kč na 10 let. Stačí, když vám je alespoň 18 let, vlastníte bankovní účet v České republice a jste občan ČR nebo máte trvalý pobyt.

Peníze vám pošle na účet přímo Zonky. Až pak se přidávají investoři, které oslovíte svým příběhem.

Výše půjčky20 tis. - 1 200 tis. Kč
Splatnost12 - 120 měsíců
Úroková sazbaod 4,99 %
RPSNod 5,56 %

Výhody půjčky

Zonky zákazníky posuzuje individuálně a nabízí jim velmi zajímavé podmínky.

Zonky - párty
 • Úroková sazba od 4,99 %

 • Peníze na účtu max. do 2 dnů

 • Kompletní vyřízení půjčky online

 • Transparentní podmínky

 • Lze si určit výši měsíční splátky

 • Předčasné splacení zdarma

 • Mimořádná splátka bez poplatku

 • Bez ručitele a zajištění

Nepřehlédněte

Na co půjčku využijete

Půjčka od Zonky je neúčelová - využijete ji na cokoliv (nákup auta, rekonstrukce bytu, studium).

Upozornění

Fixní poplatek 2 % po schválení půjčky.

Nutnost doložit potvrzení o pravidelném příjmu.

Chci půjčku

Zonky půjčky neposkytuje, ale zprostředkovává

To však neznamená, že vám zprostředkuje půjčku od banky nebo nebankovní společnosti. O to tu vůbec nejde. Princip P2P půjček spočívá v tom, že poskytovatelem není žádná společnost, ale obyčejní lidé. Půjčku vám tak může poskytnout v podstatě každý. Zonky se postará o to, aby celý proces od zadání poptávky až po splacení půjčky proběhl za domluvených podmínek.


Zonky propojuje dvě skupiny lidí. První skupinou jsou lidé, kteří peníze potřebují, druhou pak lidé, kteří peníze mají. Zatímco pro poptávající Zonky představuje další způsob, jak si půjčit výhodněji, pro jiné se jedná o zajímavý způsob investování a tedy zhodnocení vlastních finančních prostředků.

1

Vyplníte žádost o půjčku

2

Zonky vám převede peníze na účet

3

Lidé budou investovat do vaší půjčky pomocí aukce

4

Budete splácet pevnou splátku po celou dobu

Zonky zastává zásadní roli spolehlivého zprostředkovatele. Nejenže prověřuje všechny zájemce o půjčku a jejich solventnost, ale také pečlivě vybírá férové investory. Jejím hlavním úkolem je domluvit půjčku, která bude bezpečná a ideálně výhodnější oproti tradičním bankovním a nebankovním půjčkám.

Výhody a nevýhody Zonky půjčky

Bankovní půjčky jsou sice bezpečné, ale hůře dostupné. Nebankovní půjčky jsou zase dostupnější, ale méně výhodné. Zonky nabízí zlatou střední cestu. Zákazníky posuzuje individuálně, neodmítá je tak rychle jako banka, a navíc nabízí velmi zajímavé podmínky. Jako každá půjčka má ale také své nevýhody, které souvisí především s dosavadní platební morálkou zákazníka, podle níž určuje úrokovou sazbu.

Chci půjčku

Reprezentativní příklad

Půjčky ve výši 150 000 Kč s úrokovou sazbou 6,99 % p.a., se splatností 60 měsíců, splátkou 3 032 Kč, jednorázovým 2% poplatkem z výše půjčky (zde 3 000 Kč rozpočítaný do prvních 3 splátek půjčky) a s výslednou RPSN 8,11 %. Celou výši půjčky vyplatíme na účet zákazníka. Celkem zákazník zaplatí 181 885 Kč.

Výše úvěru150 000 Kč
Splatnost60 měsíců
Úroková sazba6,99 %
Měsíční splátka3 032 Kč
RPSN8,11 %
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.