Cestovní pojištění – srovnání cen

Hledáte opravdu výhodnou půjčku a nemáte tušení, jak se v současné nabídce čítající desítky až stovky bankovních i nebankovních půjček, zorientovat nejlépe tak, abyste si s přehledem vybrali tu nejvýhodnější z nich? Není to nic složitého. Stačí využít online srovnání půjček a porovnat si výhodné půjčky na trhu.

Při výběru půjčky se držte hesla: Dvakrát měř, jednou řež

Chcete-li si opravdu vybrat dobře, věnujte srovnání půjček adekvátní pozornost. Na výběr výhodné půjčky si vyčleňte dostatek volného času. Nenechte se nalákat na rekordně nízké úroky, sympaticky vyhlížející bankéře či vtipně provedenou reklamu. Nebudťe zbrklí, impulzivní, neunáhlete se a vybírejte hezky v klidu a z pohodlí svého domova. Dnes je to možné, protože o většinu půjček lze jednoduše žádat online.

Při výběru výhodné půjčky si prostudujte všechny podmínky. Sledujte nejen parametry a cenu půjčky, ale také všechny ostatní s půjčkou související podmínky. Lidé příliš často jako nejdůležitější vnímají úrok či RPSN a případně další poplatky, ale stejně důležité jsou také podmínky vážící se k možnosti mimořádné splátky či předčasného splacení půjčky nebo problémů se splácením. Co se například stane, kdy nebudete moci půjčku řádně splácet? Jaké řešení poskytovatel půjčky nabízí?

Chci půjčku

Co dělá výhodnou půjčku výhodnou?

Skutečně výhodnou půjčku tak netvoří pouze nízký úrok a RPSN nebo nulové poplatky, ale i ostatní smluvní podmínky. S tím souvisí například celkový přístup poskytovatele půjčky k zákazníkům. Všeobecně je doporučeno prověřit si poskytovatele vybrané půjčky ještě před potvrzením smlouvy o půjčce.

Zajímat by vás měly reference a dosavadní historie poskytovatele. Jedná se o zkušeného a známého poskytovatele nebo nováčka na trhu s půjčkami? Je poskytovatelem půjčky banka či nebankovní společnost? Byli jiní zákazníci spokojeni se službami nebo se kolem daného poskytovatele točí ne zrovna dobře znějící historky? To vše při výběru výhodné půjčky hraje stejně důležitou roli jako RPSN.

Kritéria, podle kterých má smysl hodnotit výhodnost půjčky:

  • úroková sazba
  • RPSN (roční procentní sazba nákladů)
  • poplatky za poskytnutí půjčky, vedení úvěrového účtu, předčasné splacení apod.
  • způsoby řešení problémů
  • možnost odložení splátek či upravení výše pravidelné splátky v průběhu splatnosti
  • sankce
  • výhody a bonusy nabízené k půjčce - např. odměna za řádné splácení
  • pojištění schopnosti splácet
  • požadavek na ručitele či zajištění nemovitostí
 

Online srovnání půjček

Udělejte si průzkum trhu prostřednictvím porovnání půjček. Konkrétně naše online srovnání půjček prostřednictvím Srovnejto.cz nabízí hned několik výhod. Výhodou je například úspora času. Srovnání půjček online je rychlé a jednoduché. Po vyplnění výše půjčky se obratem dozvíte, které aktuální nabídky na půjčky odpovídají právě vašim požadavkům. Odpovídající půjčky si poté snadno porovnáte dle výše úrokové sazby, RPSN a případně i dalších parametrů.

Další výhodou je námi provedené ověření všech poskytovatelů, jejichž půjčky nabízíme. Srovnejto.cz spolupracuje pouze s vybranými bankami a prověřenými nebankovními poskytovateli půjček. To znamená, že v nabídce najdete půjčky pouze od poskytovatelů, kteří vlastní licenci nezbytnou k provozování této činnosti a splňují všechny zákonem nařízené požadavky. To je důležité zejména u nebankovních společností, které se v minulosti hodně potýkaly s nepříliš dobrou pověstí, kterou jim vytvářeli nesolidní, neféroví mnohdy až podvodní poskytovatelé půjček.

Chci výhodnou půjčku
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2