Půjčka o víkendu

  • Převážně nebankovní půjčka

  • Bez návštěvy pobočky

  • Vyšší úroky a poplatky

Druhy půjček
Radíme

Půjčujte si zodpovědně

Než si půjčíte, vyzkoušejte naši kalkulačku a spočítejte si, kolik zvládnete splácet.

Chci vědět, kolik zvládnu splácet

Jak funguje půjčka o víkendu?

Banky většinou o víkendu nefungují. Službu víkendových půjček nabízí zejména nebankovní společnosti. Ty dokážou peníze poskytnout v hotovosti nebo na účet kdykoli a bez zbytečných průtahů. Žádost o rychlou půjčku o víkendu můžete jednoduše vyřídit přes telefon, SMS nebo online prostřednictvím jednoduché žádosti.Půjčka o víkendu a její podmínky

Jakmile je žádost pracovníkem vybraného poskytovatele půjčky schválena, peníze vám obratem doveze kurýr v hotovosti nebo vám je pošle na účet.

Půjčit si můžete jak vyšší, tak nižší částky a to i v případě, kdy nechcete nebo nemůžete doložit příjem potvrzením od zaměstnavatele. Řada nebankovních společností má totiž vlastní způsoby, jak příjem žadatele ověřit, například pomocí výpisů z účtu.

Mezi základní podmínky kladného posouzení žádosti nicméně patří:

  • pravidelný a doložitelný příjem,

  • plnoletost

  • bydliště nebo trvalý pobyt na území ČR.

Podívat se na nabídku půjček


Za jak dlouho můžete půjčku o víkendu získat?

Vyřizování žádostí o víkendovou půjčku probíhá prakticky nepřetržitě. A to ať už zvolíte telefonní kontakt nebo vyplnění online žádosti. Obratem by vám mělo přijít sdělení o vyřízení, případně zamítnutí žádosti. Jakmile je žádost schválena, kurýr se s vámi potká v předem smluvený čas a na dohodnutém místě. Peníze tak můžete získat klidně ještě v den podání žádosti.

Pokud si vyberete zaslání peněz na svůj účet, počítejte s tím, že vám mohou peníze přijít až první nebo druhý pracovní den po schválení žádosti.

Protože ale nejde o standardní službu, je potřeba počítat s vyššími úroky, případně sankcemi za případné porušení smluvních podmínek.

Výhody půjčky o víkendu

Nevýhody půjčky o víkendu

  • Vyšší úroky

  • Nutnost pravidelného a doložitelného příjmu

  • Vysoké sankce za porušení smluvních podmínek

  • Peníze na účet až ve všední den

Využijte náš srovnávač půjček

Abyste při výběru vhodného poskytovatele nešlápli vedle, využijte náš srovnávač. Porovná za vás dostupné nabídky nebankovních společností.

Chci ukázat nabídky


© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.