Cestovní pojištění – srovnání cen

Dostali jste se do situace, kdy si nemůžete dovolit na peníze čekat? Pokud nemáte během dnů volna dostatečné rezervy a nechcete si půjčovat od rodiny nebo přátel, pravděpodobně vám přijde vhod půjčka o víkendu. Kdo tenhle produkt nabízí a kde ho sjednáte? Poradíme!

Jak funguje půjčka o víkendu?

Je zákon schválnosti, že potřeba peněz vyvstane zásadně v situaci, kdy se to člověku nejméně hodí – například během víkendu nebo státního svátku. Bankovní instituce většinou v tuto dobu nefungují, přesto však existují možnosti, kde si půjčit i během víkendu a mít tak peníze k dispozici praktickyokamžitě.

Službu víkendových půjček nabízí zejména nebankovní společnosti. Ty dokážou peníze poskytnout v hotovosti kdykoli a bez zbytečných průtahů. Žádost o víkendovou půjčku můžete jednoduše vyřídit přes telefon, SMS nebo online prostřednictvím jednoduché žádosti.

Potřebuji peníze

Půjčka i pro rizikové klienty

Jakmile je žádost pracovníkem vybraného poskytovatele půjčky o víkendu schválena, peníze vám obratem doveze kurýr v hotovosti. Půjčit si navíc můžete jak vyšší, tak nižší částky a to i v případě, kdy nechcete nebo nemůžete doložit příjem potvrzením od zaměstnavatele.

Řada nebankovních společností má totiž vlastní způsoby, jak příjem žadatele ověřit. Půjčit navíc mohou poskytnout i žadatelům s negativním záznamem v registru dlužníků. Mezi základní podmínky kladného posouzení žádosti nicméně patří pravidelný a doložitelný příjem, plnoletost a bydliště nebo trvalý pobyt na území ČR.

Za jak dlouho můžete půjčku o víkendu získat?

Vyřizování žádostí o víkendovou půjčku probíhá prakticky nepřetržitě. Ať už zvolíte telefonní kontakt nebo vyplnění online žádosti, obratem by vám mělo přijít sdělení o vyřízení, případně zamítnutí žádosti. Jakmile je žádost schválena, kurýr se s vámi potká v předem smluvený čas a na dohodnutém místě. Peníze tak můžete získat klidně ještě v den podání žádosti.

Protože ale nejde o standardní službu, je potřeba počítat s vyššími úroky, případně sankcemi za případné porušení smluvních podmínek. A abyste při výběru vhodného poskytovatele půjčky o víkendu nešlápli vedle, využijte našeho praktického srovnávače, který za vás porovná dostupné nabídky nebankovních společností.

Výhody partnerské půjčky:

 

Nevýhody partnerské půjčky:

  • Vyšší úroky
  • Nutnost pravidelného a doložitelného příjmu
  • Vysoké sankce za porušení smluvních podmínek
Chci si půjčit
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2