Půjčka bez doložení příjmů

Druhy půjček
Radíme

Půjčujte si zodpovědně

Půjčku bez doložení příjmů doporučujeme pouze v případě, že máte dostatek financí na její splácení.
Vyzkoušejte naši kalkulačku a spočítejte si, kolik zvládnete splácet.

Proč banky chtějí doložit příjmy?

Banky musí splnit přísné podmínky, a proto poskytují půjčky obvykle pouze nerizikovým klientům –⁠ tedy takovým, u nichž nemají pochybnosti o tom, že zvládnou úvěr splácet. Právě z toho důvodu vyžadují u půjček doložení příjmů ve formě:

 • potvrzení od zaměstnavatele,

 • výplatní pásky,

 • daňového přiznání,

 • potvrzení o důchodovém výměru,

 • potvrzení o pobírání příspěvku na rodičovské dovolené.


Když nejste takové doklady schopni předložit, banka vaši žádost o úvěr může zamítnout.


Získejte půjčku bez doložení příjmů

Když se dostanete do situace, kdy vám banka zamítne žádost o půjčku, ještě to není bezvýchodná situace. Řešením může být právě půjčka bez doložení příjmů, kterou nabízí některé nebankovní společnosti. Ty sice musí také splnit podmínky pro poskytování úvěrů, ale v zásadě mají možnost vám půjčit nižší částku krátkodobě i bez ověření příjmů.

Pro koho se půjčka bez doložení příjmu hodí?

Chybí vám pár dní do výplaty, potřebujete peníze okamžitě nebo nemáte v současné době žádné příjmy? Přesně v těchto situacích vám může pomoci půjčka bez doložení příjmů. Jedná se o nízké půjčky v řádech několika tisíc korun, které uhradíte obvykle jednou splátkou po uplynutí 30 dnů. Obrovskou výhodou je, že peníze máte na účtu během několika minut. Společnost totiž neověřuje vaše příjmy nebo zápis v registru dlužníků, a tak je schválení úvěru velmi rychlé.

Než se pro půjčku bez doložení příjmu rozhodnete, spočítejte si, zda budete mít na její splacení. U krátkodobých půjček se úrokové sazby pohybují opravdu velmi vysoko. Například si půjčíte 10 000 Kč na 30 dní s roční úrokovou sazbou 280 %.


Co musíte doložit?

Při žádosti o půjčku bez doložení příjmů nemusíte předkládat potvrzení o svém zaměstnání nebo mzdě, na druhou stranu by bylo mylné se domnívat, že nemusíte splňovat vůbec žádné podmínky. Úvěrová společnost musí posoudit vaši schopnost dostát svým závazkům, a tak po vás nejspíš bude požadovat vyplnění krátkého dotazníku nebo formuláře.

Další podmínkou pro získání půjčky bez doložení příjmů je plnoletost a platný občanský průkaz. O půjčku si budete žádat pravděpodobně online, a tak musíte mít k dispozici také internet a e-⁠mailovou adresu. Pro další jednání s poskytovatelem úvěru budete potřebovat rovněž mobilní telefon. K žádosti přiložíte svoje číslo bankovního účtu –⁠ některé společnosti požadují zaplacení kontrolní platby ve výši 1 Kč. Díky tomu se ujistí, že vámi uvedený účet, na který chcete úvěr vyplatit, patří skutečně vám.


 • Platný občanský průkaz

 • Číslo bankovního účtu


Dávejte si pozor na podvodníky

Zoufalé situace lidí, kteří nejsou schopni doložit své příjmy, využívají mnohé neseriózní společnosti. Například požadují zaslání poplatku ve výši několika set korun, aby vám půjčku schválili, nebo vyžadují zavolání na speciální linku, kde jedna minuta hovoru stojí desítky korun. Vysoké riziko představují také půjčky na směnku nebo od soukromé osoby.


Abyste se ochránili před praktikami nesolidních firem, využijte pro výběr půjčky bez doložení příjmů online srovnávač. Díky němu získáte nabídky podle svých požadavků rychle, přehledně a na jednom místě. Zároveň si hned přečtete podmínky konkrétní společnosti a můžete se spolehnout na to, že se jedná pouze o prověřené poskytovatele úvěrů.


Tip
Výše půjčky
2 000 - 2 500 000 Kč
Splatnost
12 - 120 měsíců
Vybrat
Výše půjčky
5 000 - 1 200 000 Kč
Splatnost
12 - 120 měsíců
Výše půjčky
10 000 - 250 000 Kč
Splatnost
4 - 120 měsíců
Vybrat
 • Tip
  Výše půjčky
  2 000 - 2 500 000 Kč
  Splatnost
  12 - 120 měsíců
  Vybrat
 • Výše půjčky
  5 000 - 1 200 000 Kč
  Splatnost
  12 - 120 měsíců
 • Výše půjčky
  10 000 - 250 000 Kč
  Splatnost
  4 - 120 měsíců
  Vybrat